سامانه بهین یاب چیست ؟

ثبت نام در بهین یاب با اهداف مختلفی انجام می پذیرد. قبل از ورود به بحث اصلی که همان ثبت نام در بهین یاب می باشد بهتر است با این سامانه بیشتر آشنا شویم. 

سامانه بهین یاب طبق تعریف درگاه اطلاعات و خدمات صنعت، معدن و تجارت معرفی شده است. بنابراین روشن است که شما برای دریافت چه نوع خدماتی ممکن است نیاز به ثبت نام در بهین یاب را داشته باشید.

 

ثبت نام در بهین یاب برای متقاضیان جواز تاسیس

ثبت نام در بهین یاب یکی از مراحل الزامی برای متقاضیان جواز تاسیس می باشد. به نظرم دریافت جواز تاسیس شاید اصلی ترین مقوله مراجعه به سمانه بهین یاب می باشد. برای ثبت نام در بهین یاب در جهت دریافت جواز تاسیس لازم است مراحل زیر را طی نمایید.

هر چند که ثبت نام در بهین یاب یکی از مراحل اخذ جواز تاسیس می باشد لیکن نکته مهم این است که بدانید ثبت نام در بهین یاب هیچگاه به خودی خود منجر به صدور جواز تاسیس نگردیده است.

اخذ جواز تاسیس در هریک از استان ها و شهرهای ایران منجمله تهران و یا اصفهان دارای شرایط لازم و مدارک لازم می باشد. گاهی و در برخی از رشته ها ممکن است اصلا جواز تاسیس صادر نگردد.

بنابراین به شما توصیه می کنم که پیش از ثبت نام در بهین یاب اگر هدف شما دریافت جواز تاسیس است در ابتدا درباره کلیات دریافت جواز تاسیس بدانید.

همکاران ما با بیش از دو دهه تجربه در زمینه صدور جواز تاسیس آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. نداشتن اطلاعات کافی درباره شرایط لازم برای صدور مجوز و همچنین مدارک لازم جهت صدور مجوز شما را به چالش خواهد کشید.

این نوشته ها را هم بخوانید :

از 0 تا 100 صدور جواز تاسیس و دریافت جواز تاسیس

مراحل اخذ جواز تاسیس چیست

جواز تاسیس کارگاه تولیدی چیست

چگونه جواز تاسیس برای ثبت برند اخذ نمایم

لینک های مفید مربوط به این نوشته :

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان

خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان

شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان

سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

معاونت غذا و دارو-دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

بهین یاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!