ثبت نام در وب سایت بهین یاب، پیش نیاز اخذ جواز تاسیس از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

در واقع در موقع ثبت نام در این وب سایت لازم است که متقاضی اخذ جواز تاسیس خلاصه ای از هر آنچه در فرم پرسشنامه اخذ جواز تاسیس خود پیرامون مشخصات طرح خود قید کرده است را وارد این وب سایت نمایید.

ایجاد نام و نام کاربری در بهین یاب:

پس از ورود به صفحه اصلی وب سایت بهین یاب در قسمت بالای صفحه تعدادی تب آبی رنگ وجود دارد که یکی از آنها ورود به بخش سرمایه گذاری را نشان می دهد. پس از کلیک بر روی این بخش صفحه دیگری باز می شود که عنوان آن صدور مجوز های سرمایه گذاری می باشد.

در اولین بند از زیر مجموعه های این بخش با عنوان:1-فرآيند هاي جواز تاسيس واحد هاي توليدي وارد بخش صدور شوید.

با کیک کردن بر روی بخش صدور صفحه ای باز می شود که از شما نام کاربری و رمز عبور می خواهد.

مجددا با کلیک کردن بر روی بخشی که نشان می دهد، شما رمز عبور و نام کاربری ندارید وارد صفحه دیگری می شود و پس از درج مشخصات شناسنامه ای فرد متقاضی ثبت نام، یک نام کاربری و یک رمز عبور به وی اختصاص می دهد.

پیش از ترک این مرحله از ثبت نام در وب سایت بهین یاب لازم است؛ اطلاعات عمومی بنگاه خود را نیز ذکر کنید با کلیک بر روی تب مربوط به آن 7 صفحه کشویی باز می شود، که تنها پر کردن برخی از آنها لازم است.

براي ثبت درخواست جواز تاسيس پرکردن اطلاعات عمومي بنگاه ضروري است. زماني ثبت اطلاعات شما کامل مي شود که افراد حقيقي هر دو نوار مشخصات بنگاه و مشخصات دفتر و افراد حقوقي مشخصات بنگاه، مشخصات دفتر و مشخصات مديرعامل را کامل نموده باشند.

با اتمام پر کردن این بخش در واقع می توانید، با نام کاربری و رمز عبور خود وارد وب سایت بهین یاب شده و ثبت نام خود را در وب سایت مذکور کامل کنید.

نحوه و چونگی ثبت نام در وب سایت بهین یاب:

در اینجا ثبت نام در وب سایت بهین یاب را برای شما در 4 گام توضیح می دهم؛ این چهار گام در واقع چهار تب فلش مانند هستند که در بالای صفحه وجود دارند و بعد از پر کردن فرم مربوط به هر گام و تایید آن با کلیک بر تب پایین صفحه می توانید وارد گام بعد شوید.

در گام اول ثبت نام در وب سایت بهین یاب لازم است، موضوعی برای طرح خود درج کنید؛ همچنین عنوان شهرک صنعتی محل اجرای طرح به همراه استان و شهر مربوط به شهرک صنعتی اعلام شود . همچنین  موضوع طرح و ظرفیت آن باید انتخاب شود؛ شما باید عنوان کامل طرح و یا موضوعی که در آن می خواهید جواز تاسیس بگیرید را بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!