برای دریافت جواز تاسیس به کجا مراجعه بکنم ؟

در یک کلام برای دریافت جواز تاسیس باید به سازمان صنعت، معدن و تجارت در شهر خود مراجعه کنید. متقاضی جواز تاسیس به یک روایت می خواهد تولید را آغاز نماید. جواز تاسیس همواره فصل اول تولید است.

یکی از وظایف سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان ها صدور جواز تاسیس است. پروسه ی صدور جواز تاسیس با مراجعه متقاضی به ادارات شروع می شود.

معمولاً متقاضیان جواز تاسیس تجربه کافی در تعیین مشخصات فنی تولید ندارند. نکته ی مهم ای است که مشخصات فنی ذکر شده در مجوز باید عیناً اجرا شود.

اصلاح جواز تاسیس همیشه امکان پذیر نیست. تغییر برخی از این موارد مانند شهرک صنعتی منجر به ابطال جواز تاسیس و صدور مجدد آن می شود.

اگر قصد جدی تولید دارید بهتر اخذ جواز تاسیس شما توسط یک مشاور کار بلد انجام شود سالهاست که تخصص ترین مرکز مشاوره جواز تاسیس در کشور هستیم.

متقاضی جواز تاسیس به یک روایت می خواهد تولید را آغاز نماید. جواز تاسیس همواره فصل اول تولید است.
متقاضی جواز تاسیس به یک روایت می خواهد تولید را آغاز نماید. جواز تاسیس همواره فصل اول تولید است.

دریافت جواز تاسیس جهت انجام فعالیت های تولیدی.

کسب و کارهای تولیدی یکی از متداول ترین انواع کسب و کار است. شاید بتوان گفت یکی از حلال ترین روزی ها تولید است که منافع کلی برای جامعه به همراه دارد.

تولید تورم را مهار کرده و باعث ایجاد کار آفرینی در جامعه می شود. مع الوصف خیلی ها می خواهند؛ تولید بکنند و یا اقدام به تاسیس کارخانه بنمایند ولی راهکار آن را نمی دانند.

پیش از اقدام به تولید باید بدانید؛ شما به جواز تاسیس نیاز دارید. جواز تاسیس سندی است که سازمان صنعت، معدن و تجارت صادر می کند و مجوز تاسیس کارخانه می باشد.

مراحل دریافت جواز تاسیس

جواز تاسیس با رزواسیون زمین در یکی از شهرک های صنعتی شروع می شود. ثبت نام در سامانه بهین یاب مرحله ی بعدی می باشد.

اخیراً بخش از کار صدور جواز تاسیس به خانه صنعت و معدن واسپاری شده است. در نهایت برای دریافت جواز تاسیس باید به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نمایید.

تهیه زمین در یکی از شهر ک های صنعتی

افراد بسیاری به دنبال تهیه زمین از شهرک صنعتی هستند. بهتر است بدانید که شما تنها پس از دریافت جواز تاسیس می توانید جهت خرید زمین اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!