2 Replies to “ثبت علامت تجاری در اصفهان”

 1. درود و عرض ادب
  پس از ثبت اظهارنامه در وب سایت ssaa.ir جهت ثبت علائم تجاری با توجه به اینکه حوزه فعالیت فقط در بستر وب می باشد و مجوز الکترونیکی یا همان نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و مرکز توسعه تجارت الکترونیک دریافت شده ابلاغیه ای منوط به عدم ارائه مجوز لازم برای من صادر شده. متن ابلاغیه به شرح زیر می باشد:
  ((عدم ارائه مجوز فعاليت موضوع بند 5 ماده 111 ، مقتضي است وفق ماده 119 آئين نامه اجرايي قانون ثبت اختراعات، طرح هاي صنعتي و علائم تجاري ظرف مدت 19 روز از تاريخ ابلاغ نسبت به رفع آن اقدام نمائيد. بديهي است درصورت انقضاء مدت مذكور و عدم تكميل مورد فوق الذكر، اظهارنامه مذكور كان لم يكن تلقي مي گردد.))
  بنده نسبت به درخواست نوع مجوز اطلاعی ندارم. ممنون می شوم راهنمایی فرمایید چه نوع مجوزی لازم است و از طریق چه سازمان و یا ارگانی باید اقدام کرد؟
  با تشکر

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز
   یکی از مهمترین مدارک جهت ثبت علامت تجاری و یا در حقیقت اون چیزی که در تداول عام به ثبت برند مشهور شده است، جواز شغلی در حرفه ی خاصی است که قرار است ثبت علامت در آن انجام شود، اخذ جواز و یا اخذ مجوز به طرق مختلف امکان پذیر است که یکی از آنها مراجعه به نظام صنفی و مبادرت به اخذ جواز کسب می باشد. اخذ جواز کسب و یا پروانه کسب معمولا کار پر هزینه و طولانی است، راهکارهای ساده تری نیز موجود است که در زمان کوتاه تر قابل انجام است و یکی از آنها اخذ پروانه فنی و مهندسی است که جهت مبادرت به آن می توانید با دفتر تماس حاصل فرمایید همچنین به این صفحه از سایت نیز مراجعه کنید : اخذ جواز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *