منشی زن که در محل کار مشغول به انتخاب یکی از زونکن های بر روی هم چیده شده در بایگانی می باشد.

ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلیس جذابیت های مخصوص به خود را دارد. انگلستان (بریتانیا) مقصدی جذاب برای کارآفرینان در سراسر جهان است. این یکی از مقاصد برتر برای شروع یک تجارت است زیرا دارای حاکمیت قوی، امکانات با کیفیت بالا، زیرساخت های مجهز، و قوانین و مقررات به خوبی اجرا شده است.

تشکیل شرکت در انگلستان آسان و سریع است. بزرگترین مزیت ثبت شرکت شما در بریتانیا این است که صاحبان مشاغل نیازی به شهروندی ندارند. همچنین هیچ محدودیتی در مورد ملیت مدیران یا سهامداران وجود ندارد.

Tower Bridge London

مزایای ثبت شرکت در انگلیس

دولت بریتانیا طرح های مالی مختلفی را ارائه می دهد که به صاحبان شرکت و کارمندان مزایای مالیاتی ارائه می دهد.
بریتانیا دارای منابع عظیمی از جمله مشوق های مختلف، امور مالی دولتی، مبتکران استارت آپ و مراکز فناوری است که فضاهایی را برای کمک به رشد شرکت فراهم می کنند.
از آنجایی که لندن بزرگ‌ترین مرکز مالی جهان است، فرصت‌های بیشتری برای شرکتی که در بریتانیا تأسیس شده است، وجود دارد تا سرمایه و منابع مالی خود را از بانک‌ها و مؤسسات مالی مختلف تامین کند.
تکنولوژی و اتوماسیون پیشرفته در بریتانیا وجود دارد.
مدیران و سهامداران شرکت ملزم به داشتن شهروند یا مقیم انگلستان نیستند.
بریتانیا روابط قوی با ایالات متحده و اتحادیه اروپا دارد، بنابراین به این شرکت کمک می کند تا در سراسر جهان رشد کند.

انواع ثبت شرکت در انگلیس

یک کارآفرین می تواند از بین انواع مختلف شرکت ها را برای ایجاد کسب و کار خود در بریتانیا انتخاب کند. در زیر انواع ساختارهای شرکتی قابل ثبت در انگلستان آمده است:

تاجر انحصاری

یک فرد می تواند به عنوان یک تاجر انحصاری ثبت نام کند. تعهدات فردی که یک تاجر انحصاری تأسیس می کند نامحدود است. از این رو، هر عضو باید قبل از درخواست ثبت نام به عنوان یک تاجر انحصاری، میزان مسئولیت شخصی خود را در نظر بگیرد.

شراکت

شرکت تضامنی می تواند توسط دو یا چند نفر بر اساس یک قرارداد ایجاد شود. در یک شراکت، شرکا برای تقسیم سود کسب و کار، قراردادی را منعقد می کنند. در یک مشارکت، دارایی ها و بدهی ها بین شرکا تقسیم می شود.

مشارکت با مسئولیت محدود

یک مشارکت با مسئولیت محدود می تواند توسط دو یا چند نفر که به عنوان شریک در تجارت فعالیت می کنند ایجاد شود. در شرکت تضامنی با مسئولیت محدود، مسئولیت شرکا به میزان مشارکت آنها محدود می شود.

شرکت نامحدود

در شرکت نامحدود، با یا بدون سرمایه، مسئولیت اعضا یا سهامداران محدود نمی شود. بنابراین، اعضای شرکت متضامناً مسئول کلیه بدهی های شرکت هستند.

شرکت محدود

یک شرکت محدود که در بریتانیا تأسیس شده است دارای مسئولیت محدود است. بنابراین، مسئولیت اعضای شرکت محدود به سهام آنها در شرکت است.

شرکت سهامی عام

شرکت سهامی عام به این معنی است که مالکیت شرکت از طریق سهامی که به صورت عمومی معامله می شود بین عموم مردم توزیع می شود. این شرکت ها از نظر قانونی موظف به افشای اطلاعات مربوط به عموم هستند.

شرکت خصوصی

شرکت خصوصی یعنی مالکیت شرکت خصوصی است. این شرکت ها مجاز به انتشار سهام برای اعضای خود هستند اما در بورس اوراق بهادار پذیرفته نشده اند.

الزامات قبل از ثبت شرکت

شرکت باید یک نام متمایز / منحصر به فرد داشته باشد. نام شرکت نباید حاوی شرایط ممنوعه باشد و نمی تواند با نام شرکت ثبت شده دیگری یکسان باشد.
این شرکت باید یک آدرس دفتر ثبت شده در انگلستان برای انجام تجارت داشته باشد. محل شرکت باید در پرونده عمومی ذکر شود.
تعداد مدیران مورد نیاز یک شرکت بسته به نوع شرکت متفاوت است. با این حال، تمام مدیران باید حداقل بالای 16 سال سن داشته باشند.
برای تأسیس شرکت فقط یک سهامدار (دو نفر در صورت تضامنی و مشارکت با مسئولیت محدود) لازم است. با این حال، محدودیتی برای تعداد سهامداران قابل معرفی وجود ندارد.
باید حداقل یک شخص حقیقی یا فردی غیر از یک شرکت سهامی خاص به عنوان مدیر شرکت وجود داشته باشد.
هر مدیر، منشی شرکت یا هر شخص دیگری که کنترل شرکت قابل توجهی دارد باید آدرس خدمات خود را به خانه شرکت ها ارائه دهد. این آدرس در ثبت عمومی خواهد بود. با این حال، مکان آدرس می تواند در هر نقطه از جهان باشد.

مراحل ثبت شرکت در انگلیس

قانون شرکتها، 2006، ثبت شرکت و عملیات در بریتانیا را تنظیم می کند. مرجع نظارتی برای تشکیل شرکت بریتانیا، دفتر ثبت شرکت‌های بریتانیا، یعنی خانه شرکت‌ها است. مراحل ثبت شرکت در انگلستان به شرح زیر است:

 

در مورد نوع ساختار کسب و کار تصمیم بگیرید

اولین مرحله ثبت شرکت در انگلستان تصمیم گیری در مورد ساختار تجاری مناسب است. صاحبان مشاغل باید قبل از درخواست برای ثبت، نوع شرکتی را که می خواهند تأسیس کنند، انتخاب کنند. نوع شرکت به ماهیت کسب و کار، اعضا یا شرکا و حوزه فعالیت بستگی دارد.

یک جستجوی نام برای شرکت خود انجام دهید

در مرحله بعد، صاحبان مشاغل باید نام شرکت را تعیین کنند. قبل از تصمیم گیری در مورد نام، صاحبان مشاغل باید قوانین مختلف مربوط به نام شرکت را بررسی کنند و از مطابقت با قانون شرکت ها، 2006 اطمینان حاصل کنند. مالکان همچنین باید بررسی کنند که آیا نام موجود است یا خیر. نام شرکت همچنین باید با الزامات قانون علائم تجاری تأیید شود.

مدیران را تعیین کنید

قبل از درخواست ثبت شرکت، حداقل یک سهامدار باید وجود داشته باشد که بتواند امور شرکت را انجام دهد. سهامدار می تواند مدیر شرکت باشد. همچنین تعیین مدیران کلیدی مدیریت مانند منشی شرکت، مسئول رعایت مقررات و … ضروری است، البته تعیین منشی شرکت الزامی نیست. اطلاعات مربوط به آدرس خدمات کلیه مدیران باید در فرم ثبت شرکت ذکر شود.

شناسایی افراد با کنترل قابل توجه (PSC)

صاحب کسب و کار یا متقاضی باید افراد دارای کنترل قابل توجه (PSC) شرکت را شناسایی کند. PSCها مدیران شرکت (مدیران یا سهامداران) هستند که کنترل قابل توجهی بر شرکت دارند. به عنوان مثال، هر کسی که بیش از 25٪ از سهام یا حق رای داشته باشد، می تواند PSC باشد. جزئیات PSC های شرکت باید در ثبت PSC ثبت شده و در فرم ثبت شرکت درج شود.

مدارک مورد نیاز را آماده کنید

متقاضی باید اسناد قانونی مانند تفاهم نامه شرکت (MOA) و اساسنامه (AOA) را تهیه کند. MOA یک بیانیه حقوقی است که توسط تمام ضامنان اولیه یا سهامدارانی که با تشکیل شرکت موافقت می کنند امضا می شود. AOA آئین نامه هایی هستند که ساختار شرکت را تنظیم می کنند.

برای ثبت شرکت اقدام کنید

متقاضی باید کد استاندارد طبقه بندی صنعتی فعالیت های اقتصادی (SIC) را برای شرکت انتخاب کند. کد SIC نشان دهنده فعالیت های انجام شده توسط شرکت است. متقاضیان باید برای ثبت شرکت در خانه شرکت ها به صورت آنلاین یا آفلاین از طریق نمایندگی یا پست اقدام کنند. اکثر مردم می توانند همزمان با ثبت نام در خانه شرکت ها برای مالیات شرکت ثبت نام کنند.

اگر متقاضی در زمان ثبت نام نمی تواند برای مالیات شرکت اقدام کند، پس از ثبت شرکت در خانه شرکت ها، باید در اداره مالیات شرکت ها تحت HMRC (درآمدها و گمرکات اعلیحضرت) ثبت نام کند. هنگامی که شرکت ثبت می شود، یک “گواهی تاسیس” دریافت می کند که نشان می دهد شرکت از نظر قانونی وجود دارد. این شامل شماره شرکت و تاریخ تشکیل است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت انگلیس

اساسنامه و اساسنامه.
پاسپورت و ویزای معتبر.
مشخصات سهامداران شرکت
مشخصات PSC های شرکت.
مشخصات آدرس ثبت شده
جزئیات آدرس خدمات همه PSCها و مدیران.
مدارک اثبات آدرس و مدرک شناسایی.
جزئیات حساب بانکی انگلستان
تشکیل شرکت در بریتانیا به دلیل فناوری بالا و مشوق های دولتی برای کارآفرینان سودمند است. فرآیند ثبت شرکت سریع است و تنها به یک سهامدار نیاز دارد. علاوه بر این، مدیران و سهامداران نباید شهروند بریتانیا باشند.

سلب مسئولیت: مطالب ارائه شده در اینجا صرفاً برای اهداف اطلاعاتی است. هنگام دسترسی یا استفاده از سایت یا مطالب، هیچ رابطه وکالت و مشتری ایجاد نمی شود. اطلاعات ارائه شده در این سایت به منزله مشاوره حقوقی یا حرفه ای نیست. برای چنین اهدافی نباید به آن اعتماد کرد یا به عنوان جایگزینی برای مشاوره حقوقی از یک وکیل دارای مجوز در ایالت شما استفاده کرد.

نوشته های مربوط

ثبت شرکت در گرجستان

پیوندها

?Company Registration In UK – How to Register A Company in UK

مطالب مشابه...

مطالب محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!