هیه طرح توجیهی توسط مشاور با سابقه حدود دو دهه نوشتن طرح توجیهی در اصفهان

تهیه طرح توجیهی در اصفهان کار هر کسی نیست. می خواهم با اطمینان خاطر به شما بگوییم که به اندازه عدد انگشتان دست حتی در اصفهان که هیچ، در تهران پایتخت هم شرکت ها و موسسات تهیه طرح توجیهی و مشاوره در این خصوص وجود ندارد.

کاری به آن قسم طرح توجیهی هایی که چپ و راست در اینترنت موجود هستند ندارم. آنها که در حرفه ما طرح توجیهی محسوب نمی شوند؛  منظور من نوشتن طرح توجیهی در اصفهان با تمام ضوابطی است که برای تایید یک طرح توجیهی در بانکها و سایر موسسات مالی تعریف شده است.

بنده امید جهانمرد 15 سال است که متخصص تهیه طرح توجیهی در اصفهان بوده ام و اگر خدا بخواهد باز هم در خدمت صنعتگران اعم از تولید کنندگان آتی که در حال احداث کارخانه ای هستند و یا احداث کنندگان  طرح های گردشگری در زمینه نگارش طرح توجیهی آنها بوده ام.

طرح توجیهی فنی و اقتصادی گزارشی است از توجیه پذیر بودن حرفه ای که شما قرار است در آینده راه اندازی کنید؛ اگر قرار است کارخانه ای تاسیس کنید و یا اگر قرار است هتلی احداث کنید به شما تاکید می کنم؛ قبل از هر کاری نیاز به تهیه طرح توجیهی دارید.

تهیه طرح توجیهی به منزله دانلود آن از اینترنت نیست؛ طرح توجیهی قرار است؛ به شما بگویید این کار را در شرایط فعلی بکن یا نکن و مگر با اعداد و رقم های پارسال می شود؛ درباره انجام دادن و یا ندادن کاری در امسال تصمیم گرفت ؟!

ممکن است بگویید هدف از تهیه طرح توجیهی برای من بکن ها و نکن های آن نیست من تا نصف های راه را ن پیش رفته ام و اکنون در مرحله اخذ تسهیلاتی بانکی هستم و بانکها از من طرح توجیهی برای اعطای وام مورد نیازم خواسته اند.

من می گویم تهیه طرح توجیهی حتی در حالت بالا و تازه به طریق اولی از طریق دانلود طرح توجیهی از اینترنت امکان پذیر نیست؛ بانکها کارشناسان اقتصادی بسیار زبده ای دارند و هر گونه انحراف از ضوابط آنها به سادگی باعث رد شدن طرح و زیر سوال رفتن کل طرح شما و چه بسا به هدر رفتن آن بخشی که خود سرمایه کرده اید،  خواهد شد.

طرح توجیهی بانک

سخن از بانک به میان آمد عبارات طرح توجیهی و بانک غالبا به هم گره خورده اند . بانکها طی قراردادهای مختلفی تسهیلات لازم برای تکمیل و یا سرمایه در گردش مورد نیاز طرح ها را در اختیار ایشان قرار می دهندو.

در میان بانکها امید به بازپس گرفتن اصل و سود وام از متقاضی را دارند و این امکان پذیر نیست الا به در اختیار گذاشتن تسهیلات به طرح هایی که توجیهی در بر داشته باشند.

تهیه طرح هایی که توجیهی داشته باشند؛ تنها توسط کارشناسان خبره کانون مشاوران بانکی امکان پذیر است و تنها آنها اجازه چنین کاری را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!