مشاوره ثبت شرکت در رشت

ثبت شرکت در رشت را توسط تیم خبره ی گروه آسا  تجربه کنید. استان گیلان دارای موقعیتی ممتاز در سراسر ایران می باشد.

این موقعیت به واسطه جایگاه جغرافیای آن در ایران به دست آمده است. وجود دریای خزر و جنگل های انبوه آن را از بسیاری از نقاط کشور ممتاز می سازد.

وجود منابع طبیعی غنی این استان را به قطب گردشگری کشور مبدل نموده است. منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی یکی از مناطق آزاد هفتگانه در استان گیلان است که اهمیت اقتصادی این استان را نشان می دهد. 

ثبت شرکت در رشت گاهی مقدمۀ راه اندازی کسب و کار در رشت می گردد.
ثبت شرکت در رشت گاهی مقدمۀ راه اندازی کسب و کار در رشت می گردد.

موارد بالا به رونق صنعت توریسم و صنایع وابسته به کشاورزی و دامپروری کمک شایانی می کند. اقتصاد پویا در این بخش ها ارادۀ در جهت راه اندازی کسب و کار در رشت را قوت می بخشد.

برای مشاوره ثبت شرکت در رشت با ما تماس بگیرید. نماینده ما در استان گیلان آماده ارائه خدمات به شما می باشد. پیشنهاد می کنم  ثبت شرکت خود را تنها به موسسه ای بسپارید که دارای نماینده فعال در شهر رشت باشند.

به خاطر داشته باشید که تنها مراکز مجاز ثبت شرکت در رشت، یک موسسه حقوقی در رشت و یا وکیل دادگستری در رشت می باشد. به جز اینها هیچ مرکز دیگری در این زمینه وجاهت قانونی ندارد.

 

ثبت شرکت در رشت با توجه به پناسیل های بالای این شهر متقاضیان بسیاری دارد.
ثبت شرکت در رشت با توجه به پناسیل های بالای این شهر متقاضیان بسیاری دارد.

ثبت شرکت در رشت در برابر شخص حقیقی در رشت

ثبت شرکت در رشت یک نسخه واحد نیست. سوالات متنوعی وجود دارد که برای دانستن لزوم و یا عدم لزوم داشتن یک شرکت باید به آنها پاسخ دهید. پاسخ مناسب به این سوالات موجب خواهد شد که بدرستی بفهمید که آیا حقیقتاً به ثبت شرکت در رشت نیاز دارید. سوالاتی همچون سوالات زیر:

  • آیا در کار خود واقعاً به شریک نیاز دارید.
  • آیا طرف های کاری من با شخص حقیقی قرارداد می بندند ( یا تنها یک شخصیت حقوقی را به رسمیت می شناسند.)

ماهیت برخی از کارها شرکتی می باشد. خیلی ها تنها روی شرکت ها حساب باز می کنند. خیلی از ارگانها موقع اعطای مجوز شما را مکلف به تاسیس شرکت می کنند.

پس خوبی و بدی  در ثبت شرکت معنایی ندارد. شما در وضعیت خود گاهی نیاز به تاسیس شرکت نیاز دارید و گاهی هم نیاز ندارید.

 

ثبت شرکت در رشت شروعی جدی بر بر کسب و کار در رشت

ثبت شرکت در رشت خیلی وقت ها موجب شروع یک کسب و کار جدی در رشت می گردد. خیلی ها شخص حقیقی را به عنوان طرف قرارداد خود به رسمیت نمی شناسند. حال این باور چقدر صحیح است دیگر بماند.

حقیقت این است که تعیین اجزای شرکت به سرنوشت آتی سرمایه گذاری شما گره می خورد. هر یک از ارکان میزان سهام یا سهم الشرکه، تعیین مدیران ( مدیر عامل، رئیس هیات مدیره،  … )  اهمیت ویژه ای در آینده شرکت بازی می کنند.

تشکیل یک شرکت نادرست خیلی ها را بر زمین زده است. در یک جمله عاقلانه نیست سرنوشت خود را فدای نپرداختن هزینه جزئی ثبت شرکت بکنید.

نگاهی به مراحل ثبت شرکت در رشت

استان سر سبز گیلان و مرکز آن رشت بالقوه مستعد سرمایه گذاری می باشد. همواره هستند کسانی که به فکر راه اندازی کسب و کاری در این شهر می افتند. خیلی ها در شروع سرمایه گذاری مصمم به تاسیس شرکتی می باشند ولی راه آن را بلد نیستند.

من نحوه ثبت شرکت در رشت  را به شما آموزش می دهم ولی توصیه به آن نمی کنم.  (ثبت شرکت را نگفتم ! انجام آن توسط خود شما منظورم بود.) ثبت شرکت با مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری و تکمیل فرم های داخل سایت و ثبت نام انجام می شود. در واقع شما باید در آنجا برای ثبت تاسیس ثبت نام کنید. به همین راحتی !

به نظر می رسید که با اینترنتی شدن کار خیلی راحت شده باشد.  البته برای کسی که از بیرون به ماجرا نگاه می کند. در عمل دنگ و فنگ کار دو چندان شده !

مراحل ثبت شرکت در رشت مانند همه استانها و شهرهای دیگر می باشد. کافی است دو نفر ایرانی که به سن قانونی رسیده اند تصمیم به ثبت شرکت بگیرند.

ثبت نام در سایت ثبت شرکت ها توسط همکاران ما انجام می پذیرد.  پست کردن مدارک به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری رشت و … ثبت  شرکت توسط شما انجام خواهد شد.

انواع شرکت کدامند ؟  ( تقسیم بندی حقوقی )

ثبت شرکت سهامی خاص در رشت

شرکت سهامی خاص یکی از متداول ترین نوع شرکت ها در شهر رشت می باشد. این نوع شرکت و یا شرکت با مسئولیت محدود متقاضیان خاص خودش را دارد.

ثبت شرکت با مسئولیت در رشت

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رشت نیز همانند ثبت شرکت سهامی خاص عمومیت بسیار دارد. خوبی شرکت مسئولیت محدود این است که با دونفر قابل ثبت می باشد.

ثبت موسسه در رشت

ثبت موسسه در رشت نیز بسیار متداول می باشد. موسسات ماهیتی غیر تجاری دارند. ثبت موسسه آموزشی، ثبت موسسه حقوقی، … از جمله موسسات قابل ثبت می باشند.

موضوع فعالیت شرکت من چه می تواند باشد ؟!

موضوع فعالیت یک شرکت اهمیت ویژه ای دارد. افراد با نیت های مختلفی دست به ثبت شرکت می زنند. برخی می خواهند فعالیت بازرگانی و تجاری خود را به شکل شرکت در بیاورند.

دسته دیگر پیمانکاری هستند که در رشته های مختلفی منجمله راه و ساختمان فعالیت می نمایند. فعالیت های نرم افزاری، فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، صنعتی، تولیدی، گردشگری، دامپروری، آبزیان و … از دیگر موضوعات قابل طرح در شرکت می باشد. 

برای ثبت برخی از انواع این شرکت ها نیازمند اخذ مجوز هستید. بااینحال ثبت سایر موارد بدون مجوز هم امکان پذیر است.

 ثبت شرکت پیمانکاری در رشت

همانطور که از عنوانش پیداست با هدف انجام فعالیت پیمانکاری در رشت ثبت می گردد. پیمانکاران را مردم بیشتر به عنوان پیمانکار ساختمانی می شناسند. در عین حال پیمانکاری تنها به رشته راه و ساختمان ختم نمی شود. 

ثبت شرکت تولیدی در رشت

ثبت شرکت تولیدی با هدف تولید محصولی خاص انجام می شود. تولید کنندگان اگر بخواهند راهکار قانونی طی نمایند باید در شهرک های صنعتی مستقر شوند.

شرکت شهرک های صنعتی رشت اسامی زمین های قابل واگذاری در هر زمان را اعلام می نماید. ثبت شرکت تولیدی احتمالاً در آینده نه چندان دور منجر به احداث کارخانه ای می شود.

 ثبت شرکت بازرگانی در رشت

معمول ترین نوع فعالیت شرکت ها فعالیت بازرگانی می باشد. بازرگانان معمولا به کار خرید و فروش، عمده فروشی، خرده فروشی و توزیع کالا می پردازند. در سطحی جهانی امور صادرات و ورادات بخشی از فعالیت اینگونه شرکت ها می باشد.

ثبت شرکت های خدماتی در رشت

طیف وسیعی از فعالیت ها زیر مجموعه این نوع شرکت ها می باشد. حوزه های نظافتی، اعزام نیروی خدماتی، اعزام نیروهای تاسیساتی، نگهداری فضای سبز منجمله فعالیت هایی اینگونه شرکت می باشد.

ثبت شرکت نفت و گاز در رشت

منابع بی پایانی از نفت در کشور ما وجود دارد. طبیعی است که فعالیت های اقتصادی نفت و گاز و پتروشیمی در کشور ما رونق داشته باشد.  ثبت شرکت نفت و گاز و پتروشیمی به دو صورت سهامی و مسئولیت محدود قابل انجام می باشد.

 ثبت شرکت تاسیساتی در رشت

موضوع اصلی فعالیت اینگونه شرکت را طراحی، ساخت، نصب و نظارت فنی و اجرای کلیه سیستم های تاسیساتی  تشکیل می دهد. این تاسیسات می تواند تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمانها، کارخانجات صنعتی، نیروگاهها، تعمیر و نگه داری و فنی خطوط انتقال آب و فاضلاب، نفت و گاز و پتروشیمی را در بر بگیرد. 

 ثبت شرکت تجهیزات پزشکی در رشت

تجهیزات پزشکی همواره جزء لاینفک بخش درمان و ضرورت اجتناب ناپذیر جامعه است. از این رو تشکیل شرکت های با هدف ساخت و بازرگانی اینگونه تجهیزات بدیهی به نظر می رسد.

با توجه به اهمیت اینگونه اقلام طبیعی است که همواره بسیاری در این بخش مشغول باشند. ثبت شرکت تجهیزات پزشکی پاسخی به این نیاز و یکی از متداوال ترین انواع ثبت شرکت می باشد.

مدارک ثبت شرکت در رشت چیست ؟

امروزه مدارک ابرازی برای ثبت شرکت وجود ندارد. در واقع فقط به اطلاعات هویتی شما نیاز می باشد. بنابراین نیازی به ارائه کارت ملی و یا شناسنامه ندارید.

هزینه ثبت شرکت در رشت چقدر است ؟

هزینه ثبت شرکت در رشت شامل هزینه قابل پرداخت به موسسه حقوقی معتبر در این زمینه و هزینه های دولتی منجمله پست مدارک به اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری رشت  می شود.

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری رشت

بیشتر بخوانید :

سایت های مفید :

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!