معرفی موسسه حقوقی سایه آسای یاسان هستی

ثبت شرکت در رشت را توسط تیم خبره ی موسسه حقوقی سایه آسای یاسان هستی تجربه کنید. استان گیلان دارای موقعیتی ممتاز در سراسر ایران می باشد.

وجود منابع طبیعی غنی این استان را به قطب گردشگری کشور مبدل نموده است. منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی یکی از مناطق آزاد هفتگانه در استان گیلان است که اهمیت اقتصادی این استان را نشان می دهد. 

تاسیس شرکت در گیلان به منظور راه اندازی کسب خود را به ما بسپارید. نماینده ما در استان گیلان آماده ارائه خدمات به شما می باشد. پیشنهاد می کنم  ثبت شرکت خود را تنها به موسسه ای بسپارید که دارای نماینده در شهر رشت باشند.

به خاطر داشته باشید که تنها مراکز مجاز ثبت شرکت موسسه حقوقی و یا وکیل دادگستری می باشد. به جز اینها هیچ مرکز دیگری در این زمینه وجاهت قانونی ندارد.

"<yoastmark

ثبت شرکت یا فعالیت شخصی کدام یک بهتر است؟!

ثبت شرکت یک نسخه واحد نیست. سوالات متنوعی وجود دارد که برای دانستن لزوم و یا عدم لزوم باید به آنها پاسخ دهید. سوالاتی همچون سوالات زیر:

آیا در کار خود واقعاً به شریک نیاز دارید. آیا طرف های کاری من با شخص حقیقی قرارداد می بندند یا تنها یک شخصیت حقوقی را به رسمیت می شناسند.

ماهیت برخی از کارها شرکتی می باشد. خیلی ها تنها روی شرکت ها حساب باز می کنند. خیلی از ارگانها موقع اعطای مجوز شما را مکلف به تاسیس شرکت می کنند.

پس خوبی و بدی  در ثبت شرکت معنایی ندارد. شما در وضعیت خود گاهی نیاز به تاسیس شرکت نیاز دارید و گاهی هم نیاز ندارید.

چرا باید به ثبت شرکت جدی نگاه بکنم ؟!

حقیقت این است که تعیین اجزای شرکت به سرنوشت آتی سرمایه گذاری شما گره می خورد. هر یک از ارکان میزان سهام یا سهم الشرکه، تعیین مدیران ( مدیر عامل، رئیس هیات مدیره،  … )  اهمیت ویژه ای در آینده شرکت بازی می کنند.

تشکیل یک شرکت نادرست خیلی ها را بر زمین زده است. در یک جمله عاقلانه نیست سرنوشت خود را فدای نپرداختن هزینه جزئی ثبت شرکت بکنید.

ثبت شرکت چگونه انجام می شود؟

استان سر سبز گیلان و مرکز آن رشت بالقوه مستعد سرمایه گذاری می باشد. همواره هستند کسانی که به فکر راه اندازی کسب و کاری در این شهر می افتند. خیلی ها در شروع سرمایه گذاری مصمم به تاسیس شرکتی می باشند ولی راه آن را بلد نیستند.

من نحوه ثبت شرکت را به شما آموزش می دهم ولی توصیه به آن نمی کنم. ثبت شرکت را نگفتم ! انجام آن توسط خود شما منظورم بود. ثبت شرکت با مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری و تکمیل فرم های داخل سایت و ثبت نام انجام می شود. در واقع شما باید در آنجا برای ثبت تاسیس ثبت نام کنید. به همین راحتی !

به نظر می رسید که با اینترنتی شدن کار خیلی راحت شده باشد.  البته برای کسی که از بیرون به ماجرا نگاه می کند. در عمل دنگ و فنگ کار دو چندان شده !

مراحل ثبت شرکت چیست ؟

مراحل ثبت شرکت در استان گیلان مانند همه استانها و شهرهای دیگر می باشد. کافی است دو نفر ایرانی که به سن قانونی رسیده اند تصمیم به ثبت شرکت بگیرند.

ثبت نام در سایت ثبت شرکت ها توسط پرسنل موسسه انجام می پذیرد.  پست کردن مدارک به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری رشت و … ثبت  شرکت توسط شما انجام خواهد شد.

انواع شرکت کدامند ؟  ( تقسیم بندی حقوقی )

ثبت شرکت سهامی خاص در رشت

شرکت سهامی خاص یکی از متداول ترین نوع شرکت ها است. این نوع شرکت و یا شرکت با مسئولیت محدود متقاضیان خاص خودش را دارد.

ثبت شرکت با مسئولیت در رشت

ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیز همانند ثبت شرکت سهامی خاص عمومیت بسیار دارد. خوبی شرکت مسئولیت محدود این است که با دونفر قابل ثبت می باشد.

ثبت موسسه

ثبت موسسه نیز بسیار متداول می باشد. موسسات ماهیتی غیر تجاری دارند. ثبت موسسه آموزشی، ثبت موسسه حقوقی، … از جمله موسسات قابل ثبت می باشند.

موضوع فعالیت شرکت من چه می تواند باشد ؟!

موضوع فعالیت یک شرکت اهمیت ویژه ای دارد. افراد با نیت های مختلفی دست به ثبت شرکت می زنند. برخی می خواهند فعالیت بازرگانی و تجاری خود را به شکل شرکت در بیاورند.

دسته دیگر پیمانکاری هستند که در رشته های مختلفی منجمله راه و ساختمان فعالیت می نمایند. فعالیت های نرم افزاری، فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، صنعتی، تولیدی، گردشگری، دامپروری، آبزیان و … از دیگر موضوعات قابل طرح در شرکت می باشد. 

برای ثبت برخی از انواع این شرکت ها نیازمند اخذ مجوز هستید. بااینحال ثبت سایر موارد بدون مجوز هم امکان پذیر است.

1- ثبت شرکت پیمانکاری

همانطور که از عنوانش پیداست با هدف انجام فعالیت پیمانکاری در رشت ثبت می گردد. پیمانکاران را مردم بیشتر به عنوان پیمانکار ساختمانی می شناسند. در عین حال پیمانکاری تنها به رشته راه و ساختمان ختم نمی شود. 

2-ثبت شرکت تولیدی

ثبت شرکت تولیدی با هدف تولید محصولی خاص انجام می شود. تولید کنندگان اگر بخواهند راهکار قانونی طی نمایند باید در شهرک های صنعتی مستقر شوند.

شرکت شهرک های صنعتی رشت اسامی زمین های قابل واگذاری در هر زمان را اعلام می نماید. ثبت شرکت تولیدی احتمالاً در آینده نه چندان دور منجر به احداث کارخانه ای می شود.

3- ثبت شرکت بازرگانی

معمول ترین نوع فعالیت شرکت ها فعالیت بازرگانی می باشد. بازرگانان معمولا به کار خرید و فروش، عمده فروشی، خرده فروشی و توزیع کالا می پردازند. در سطحی جهانی امور صادرات و ورادات بخشی از فعالیت اینگونه شرکت ها می باشد.

4-ثبت شرکت های خدماتی

طیف وسیعی از فعالیت ها زیر مجموعه این نوع شرکت ها می باشد. حوزه های نظافتی، اعزام نیروی خدماتی، اعزام نیروهای تاسیساتی، نگهداری فضای سبز منجمله فعالیت هایی اینگونه شرکت می باشد.

5-ثبت شرکت نفت و گاز:

منابع بی پایانی از نفت در کشور ما وجود دارد. طبیعی است که فعالیت های اقتصادی نفت و گاز و پتروشیمی در کشور ما رونق داشته باشد.  ثبت شرکت نفت و گاز و پتروشیمی به دو صورت سهامی و مسئولیت محدود قابل انجام می باشد.

6- ثبت شرکت تاسیساتی :

موضوع اصلی فعالیت اینگونه شرکت را طراحی، ساخت، نصب و نظارت فنی و اجرای کلیه سیستم های تاسیساتی  تشکیل می دهد. این تاسیسات می تواند تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمانها، کارخانجات صنعتی، نیروگاهها، تعمیر و نگه داری و فنی خطوط انتقال آب و فاضلاب، نفت و گاز و پتروشیمی را در بر بگیرد. 

7- ثبت شرکت تجهیزات پزشکی :

تجهیزات پزشکی همواره جزء لاینفک بخش درمان و ضرورت اجتناب ناپذیر جامعه است. از این رو تشکیل شرکت های با هدف ساخت و بازرگانی اینگونه تجهیزات بدیهی به نظر می رسد.

با توجه به اهمیت اینگونه اقلام طبیعی است که همواره بسیاری در این بخش مشغول باشند. ثبت شرکت تجهیزات پزشکی پاسخی به این نیاز و یکی از متداوال ترین انواع ثبت شرکت می باشد.

مدارک ثبت شرکت در رشت چیست ؟

امروزه مدارک ابرازی برای ثبت شرکت وجود ندارد. در واقع فقط به اطلاعات هویتی شما نیاز می باشد. بنابراین نیازی به ارائه کارت ملی و یا شناسنامه ندارید.

هزینه ثبت شرکت در رشت چقدر است ؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!