منشی زن که در محل کار مشغول به انتخاب یکی از زونکن های بر روی هم چیده شده در بایگانی می باشد.

اخذ زمین صنعتی با وام دولتی

واگذاری زمین صنعتی چگونه انجام می شود ؟

اخذ زمین صنعتی با وام دولتی برای هر ایرانی ممکن می باشد. با 20 سال تجربه در زمینه 0 تا 100 احداث کارخانجات در خدمت شمائیم. خبر خوش اینکه اخذ زمین صنعتی با وام دولتی هنوز هم وجود دارد و حتی با وام بدون بهره از سوی دولت انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما 09133133941 ☎ و 09120133941 ☎ تماس بگیرید.

برای ثبت نام زمین شهرک صنعتی باید نخست در سامانه شرکت شهرک های صنعتی استان خود ثبت نام نمایید. توجه فرمایید که ثبت نام زمین شهرک صنعتی به تنهایی موجب تخصیص زمین صنعتی به فرد نمی شود.

در هنگام ثبت نام در سامانه شرکت شهرک های صنعتی شما بلوک مورد نظر خود را انتخاب می نمایید. انتخاب قطعه زمین همچنین هیچ حقی برای شما در این مورد ایجاد نمی کند. زمین مورد نظر در این اینجا تنها برای شما نشان می شود و متعلق به کسی است که زودتر نسبت به دریافت جوازتاسیس اقدام و قرارداد خرید زمین را امضاء نمایید.

بنابراین دریافت جوازتاسیس بر سر راه شما تا اخذ زمین صنعتی با وام دولتی قراردارد. بنابراین ثبت نام زمین شهرک صنعتی را به پایان برده و هر چه سریع تر به سراغ دریافت جوازتاسیس بروید. (از 0 تا 100 صدور جواز تاسیس و دریافت جواز تاسیس)

مراحل اخذ زمین صنعتی با وام دولتی

واگذاری زمین به متقاضیان احداث واحد های صنعتی مراحل خاص خودش را دارد. شما موظف به طی مراحل اخذ زمین صنعتی با وام دولتی بند به بند طبق دستورالعمل زیر می باشی.

الف-اخذ زمین صنعتی با وام دولتی در نخستین گام با مشاوره با بخش واگذاری زمین های شهرک صنعتی در شرکت شهرک های صنعتی شروع می شود. بخش امکان واگذاری زمین های صنعتی موجود  با توجه به صنعت خاص مورد نظر شما را می سنجد و پیشنهاد خود را ارائه می دهد.

ب-متقاضی اخذ زمین صنعتی با وام دولتی در گام بعدی باید نسبت به اخذ جوازتاسیس در استان مورد نظر اقدام نماید. برای مثال اگر هدف شما بهره مندی از فروش اقساطی زمین شهرک صنعتی اصفهان می باشد در این گام نسبت به دریافت جوازتاسیس در اصفهان اقدام می نمایید.

ج-پس از صدور جواز تاسیس مجدد به شرکت شهرک های صنعتی مراجعه نموده و درخواست عقد قرارداد می نمایند. شرکت شهرک های صنعتی با عنایت به تقاضای شما و موجودی زمین ها در آن زمان شما را به خرید یکی از پلاک های مناسب دعوت می نماید.

فروش اقساطی زمین شهرک صنعتی

فروش اقساطی زمین شهرک صنعتی با ثبت نام زمین شهرک صنعتی شروع می شود. مزیت فروش اقساطی زمین شهرک صنعتی تسهیل امکان خرید زمین های صنعتی برای عموم است.

فروش اقساطی زمین شهرک صنعتی مزیتی برای همه زمین های قابل واگذاری از آن برخوردار هستند.  ثبت نام زمین شهرک صنعتی شروع می شود نخستین قدم اخذ زمین صنعتی با وام دولتی می باشد.

در قدم بعدی از فروش اقساطی زمین شهرک صنعتی شما ملزم به داشتن جوازتاسیس می باشید. جوازتاسیس اجازه تاسیس کارخانه در شهرک صنعتی می باشد.

بدون در دست داشتن جوازتاسیس اخذ زمین صنعتی با وام دولتی امکان پذیر نیست. پس اگر در فکر اخذ زمین صنعتی با وام دولتی هر چه سریع تر نسبت به گرفتن جوازتاسیس اقدام نمایید.

مهمترین مزیت جواز تاسیس این است که با در دست داشتن آن از امکان فروش اقساطی زمین شهرک صنعتی برخوردار می گردید. وام مذکور بی بهره می باشد.

اخذ زمین با وام دولتی به این صورت است که پس از اخذ جواز تاسیس زمینی که متناسب با بودجه شما باشد را از لیست تهیه شده توسط شرکت شهرک های صنعتی به این منظور، انتخاب کرده و آنگاه با عقد قراداد اقساطی شما مالک حق بهره برداری آن زمین می شوید.

حتی در بسیاری از موارد می توانید زمین خود را از افرادی که طرح خود را به دلائل مختلف به تمام نمی رسانند، با قیمت مناسب تهیه کنید. پس با کارشناسان شرکت تماس بگیرید .

همکاران ما دربخش مشاوره، مشاور و مجری شما در اخذ جواز تاسیس و پروانه صنعتی از وزارت و سازمان صنایع و معادن و اخذ زمین با وام دولتی در شرکت شهرک های صنعتی می باشند.

فروش اقساطی زمین شهرک صنعتی اصفهان

وزیر آباد حوله بافی، صنایع غذایی ، صفه(محمد آباد مرغ) ، توسعه اردستان،توسعه امیرکبیر ، نایین ، همت آباد، هست کمشچه ، سروشبادران ، محمدآباد جرقویه ، دهسرخ ، جمبزه ، پوده ، باغبهادران ، داشکسن ، ورپشت ، هسنیچه ، سعیدآباد، مهاباد سرآسیاب ، بهارستان ، اژیه ، برزک ، نیاسر قمصر ، زواره ، نیستانک ، خور ، نارک ، چادگان ، فریدن ، فریدونشهر ، بادرود ، آران و بیدگل ، فناوری ، دهاقان ، اسفرجان ، کوهپایه ، تودشک ، خمینی شهر، اردستان ، شجاع آباد ، اوره ، میمه ، امیرکبیر ، راوند منتظریه ، نجف آباد1، نجف آباد 2، تیران ، اسفیدواجان ، مورچه خورت ، بزرگ اصفهان ، علویجه ، دهق، خوانسار ،گلپایگان ، اشترجان ، سپهرآباد ، رنگسازان ، مبارکه ، جی ، سگزی ، هرند ، ورزنه ، سپیددشت ، رامشه  سمیرم

درباره فروش اقساطی زمین شهرک صنعتی اصفهان بیشتر بخوانم

فروش زمین صنعتی در اصفهان

در ارتباط با ثبت نام زمین شهرک صنعتی

شرکت شهرک صنعتی اصفهان

سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران

مطالب مشابه...

مطالب محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!