پروانه بهره برداری در اصفهان

پروانه تولید در اصفهان که به آن پروانه بهره برداری نیز گفته می شود سندی است که حکایت از قانونی بودن تولید دارد. خیلی افراد پروانه تولید در اصفهان را با جواز تاسیس در اصفهان یکی می دانند. در واقع فکر می کنم این دسته از دوستان تفاوت جواز تاسیس با پروانه بهره برداری آشنا نیستند.

بسیاری در تماس تلفنی اول به ما می گویند که می خواهند پروانه بهره برداری در اصفهان بگیرند. به گمانم منظور این دسته احتمالاً باید جواز تاسیس در اصفهان باشد. در واقع هیچ کس در شروع امر تولید قادر به گرفتن پروانه تولید در اصفهان نخواهد بود.

جواز تاسیس در اصفهان

دربارۀ جواز تاسیس در اصفهان قبلاً به تفصیل صحبت نموده ام. جواز تاسیس در اصفهان که سابق به آن موافقت اصولی در اصفهان گفته می شد؛ اجازه تاسیس کارخانه در اصفهان گفته می شود. اگر قصد احداث کارخانه در اصفهان را دارد؛ کار شما به جواز تاسیس در اصفهان شروع می شود.

هر شخص ایرانی می تواند با ارائه مدارک هویتی خود جواز تاسیس در اصفهان بگیرد. البته شدنی بودن این امر به معنی سهل الوصول بودن آن نیست. اخذ جواز تاسیس در اصفهان فوت های کوزه گری بسیاری دارد و حتماً باید توسط متخصص امر انجام گردد.

پروانه بهره برداری در اصفهان چیست؟!

حال که اطلاعات ما در زمینه جواز تاسیس در اصفهان تکمیل شد، بهتر است نظری به پروانه بهره برداری در اصفهان یا همان پروانه تولید در اصفهان بیندازیم. در واقع این دو سند اخیر بعد از گرفتن جواز تاسیس در اصفهان، تهیه زمین از شرکت شهرک های صنعتی اصفهان، ساخت سوله در اصفهان و من حیث المجموع احداث کارخانه در اصفهان به شکل کامل حاص می شود.

در واقع تا کارخانه شما تکمیل نگردد؛ پروانه بهره برداری در اصفهان صادر نمی گردد. در این حلقه از جواز تاسیس در اصفهان تا پروانه تولید در اصفهان شما عملیات اجرایی بسیاری روبرو خواهید بود.

 

مطالب مشابه...

مطالب محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!