اخذ جواز تاسیس

جواز تاسیس در اراک

 

 

چه کسی صلاحیت دارد برای من جواز تاسیس در اراک اخذ نماید.

جواز تاسیس در اراک در واقع همان اجازه تاسیس کارخانه در اراک است. اگر جواز تاسیس در اراک می خواهید به یاد داشته باشید که اخذ جواز تاسیس در اراک کار هر مجموعه ثبتی نیست.  در واقع جواز تاسیس در اراک باید توسط مجموعه ای برای شما اخذ گردد که تخصص کامل در احداث کارخانه در اراک از ابتدا تا انتها به لحاظ حقوقی و فنی ماجرا داشته باشد.

در حقیقیت می خواهم بگویم اخذ جواز تاسیس در اراک یک کار ساده ثبتی همانند ثبت شرکت در اراک نیست. در ثبت شرکت در اراک موضوع یک بحث کاملا حقوقی است و حال آنکه موضوعی مانند جواز تاسیس ماهیت دو گانه حقوقی و فنی مهندسی دارد و نهادی که می خواهد به شما در این زمینه مشاوره دهد باید کاملا به امور تاسیس کارخانه در اراک مسلط باشد.

اصلاً چرا باید جواز تاسیس در اراک بگیرم؟!

حال که اهمیت نهاد اخذ جواز تاسیس بر شما روشن شد باید درباره اهمیت اخذ جواز تاسیس برای شما بگویم. شما پیش از احداث کارخانه در ایران در هر کجای آن که باشید به مدرکی به نام جواز تاسیس نیاز دارید.

اخذ جواز تاسیس در استان مرکزی شروع احداث کارخانه در استان مرکزی به شیوه قانونی و اصولی آن می باشد. در واقع این اولین مرحله از تاسیس کارخانه در اراک یا هر یک از شهرهای دیگر استان مرکزی می باشد.

جواز تاسیس در استان مرکزی توسط سازمان صمت استان مرکزی به کمک نهاد های ذی ربط صادر می گردد. لازم است مجموعه کارآشنا پیگیر کار صدور جواز تاسیس در استان مرکزی برای شما باشد.

پروانه بهره برداری در اراک چیست ؟!

پروانه بهره برداری در اراک عنوان دیگری است که شباهت زیادی با جواز تاسیس در اراک دارد و حتی گاهی باعث گمراهی متقاضی جواز تاسیس در استان مرکزی می گردد. با مثالی ساده سعی می کنم پروانه بهره برداری در اراک را به شما معرفی بکنم.

اگر احداث کارخانه در اراک به پایان رسیده باشد شما تولید خود در اراک را آغاز نموده و موفق به اخذ پروانه بهره برداری در اراک می گردید. در واقع شما قبل از اخذ پروانه بهره برداری در اراک باید خرید زمین صنعتی در اراک و سپس ساخت کارخانه در اراک و تجهیز ماشین آلات کارخانه را به پایان برده باشید.

اکنون تفاوت جواز تاسیس در اراک با پروانه بهره برداری در اراک را می دانید. در واقع در جواز تاسیس شما تنها با یک سند کاغذی مواجه هستید و در پروانه بهره برداری کارخانه ای آماده در دست شماست.

اخذ جواز تاسیس در اراک
در واقع جواز تاسیس در اراک باید توسط مجموعه ای برای شما اخذ گردد که تخصص کامل در احداث کارخانه در اراک از ابتدا تا انتها به لحاظ حقوقی و فنی ماجرا داشته باشد.

مدارک لازم جهت جواز تاسیس در اراک/پروانه بهره برداری در اراک

مدارک لازم جهت اخذ جواز تاسیس در اراک

مدارک لازم جهت اخذ جواز تاسیس در اراک لیست مفصلی نمی باشد. اگر شخص حقیقی باشید همان کارت ملی و اگر شخص حقوقی باشید؛ مدارک شرکت به علاوه مدارک هویتی مدیر عامل کفایت می کند.

به یاد داشته باشید که اشخاص حقوقی و یا همان شرکت ها برای دریافت جواز تاسیس در اراک در هنگام ثبت شرکت در اراک باید نوع خاص محصول مورد نظر مورد تقاضای خود در جواز تاسیس در اراک را در اساسنامه خود گنجانده باشند.

مدارک لازم جهت اخذ پروانه بهره برداری در اراک

مدارک لازم جهت اخذ پروانه بهره برداری در اراک اما بالنسبه مفصل می باشد. در اینجا شما می بایست؛ کلیه مدارکی که در حین احداث کارخانه در اراک از شروع تا این نقطه داشته اید را ارائه کنید و وزارت صمت در نهایت برای شما اقدام به صدور پروانه بهره برداری در اراک می نماید.

یکی از مدارک مهم پروانه ساختمان صنعتی در اراک می باشد که سازمان نظام مهندسی اراک و شرکت شهرک های صنعتی اراک به شرط رعایت کلیه قوانین و مقررات و الزامات نظام مهندسی برای شما صادر می نماید.

پیوندهای مرتبط

جواز تاسیس در تهران

جواز تاسیس در رشت

جواز تاسیس در یزد

جواز تاسیس در شهرکرد

پیوند به بیرون

وزارت صنعت، معدن و تجارت

 

مطالب مشابه...

مطالب محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!