8 Replies to “ثبت شرکت در اصفهان با پایین ترین تعرفه در سراسر ایران”

 1. باسلام خدمت دوستان عزیز سوالی داشتم از خدمتتون از لحاظ حقوقی ووظایف کاری سهام داران وهیئت مدیره وباز رسان چه تفاوت هایی دارند.

 2. سلام ارادت راه حلی در قانون تجارت برای این که یک شخصی که هم مدیر عامل هست وهم سهام دارباشدوبتواند مسئولیت اداره ی شرکت خود را از لحاظ حقوقی به شخص دیگری بسپاردوجود دارد

  1. در بخشنامه شماره ۹۳/۲۰۰۵۰ با موضوع عدم پذیرش صورتجلسات هیات مدیره به صورت وکالتی در شرکت های تجاری، تصریح شده است که اعضای هیات مدیره نمی توانند وظایفی را که عهده دار شده اند، به عنوان وکالت یا نمایندگی به اشخاص دیگر تفویض بنمایند. از آنجا که مدیر عامل شرکت خود عضو هیات مدیره است و با عنایت به بخشنامه فوق جواب منفی است.

 3. با سلام
  سهامدار و عضو هیت مدیره شرکت سهامی خاص هستم تاسیس ۱۳۹۳ تا کنون چند مورد تغییرات در سهامداران انجام شده وشرکت فاقد دفتر ثبت سهام میباشد. آیا تهیه این دفتر ضرورت دارد و مشکلات و تبعات احتمالی چیست و اینکه جهت تهیه این دفتر چه اقدامی میبایست صورت پذیرد.
  با تشکر

  1. پاسخ سوال شما در ماده 40 از لایحه اصلاحی بخشی از قانون تجارت نهفته است

   ماده ۴۰- انتقال سهام بانام باید در دفتر ثبت سهام شرکت به ثبت برسد و انتقال دهنده یا وکیل یا نماینده قانونی او باید انتقال را در دفتر مزبور امضاء کند. در موردیکه تمامی مبلغ اسمی سهم پرداخت نشده است نشانی کامل انتقال گیرنده نیز در دفتر ثبت سهام شرکت قید و بامضای انتقال گیرنده یا وکیل یا نماینده قانونی او رسیده و از نظر اجرای تعهدات ناشی از نقل و انتقال سهم معتبر خواهد بود. هر گونه تغییر اقامتگاه نیز باید بهمان ترتیب به ثبت‌رسیده و امضاء شود. هر انتقالی که بدون رعایت شرایط فوق بعمل آید از نظر شرکت و اشخاص ثالث فاقد اعتبار است.

   توجه فرمایید که قانون گذار در صورتی که تشریفات ثبت در دفتر سهام انجام نشده باشد، انتقال انجام شده را فاقد اعتبار می داند . بنابراین پیش از ثبت شرکت خود بایستی اقدام به تهیه دفتر سهام کنید. در صورتی که به مشاوره بیشتر نیاز دارید با من تماس بگیرید.

 4. با سلام اینجانب متقاضی ثبت شرکت در اصفهان هستم لطفا در مورد هزینه و مدت زمان آن اعلام نظر بفرمایید ممنون

 5. با سلام
  جهت خروج از شرکت سهامی خاص احتیاج به مشاوره و انجام کارهای مربوط به آن را دارم لطفاً در مورد هزینه و مدارک مورد نیاز برای خروج از شرکت ممنون میشم راهنماییم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *