منشی زن که در محل کار مشغول به انتخاب یکی از زونکن های بر روی هم چیده شده در بایگانی می باشد.

نمونه اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود

نمونه اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود

نمونه اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود شاید به منزله آشنایی با نحوه تنظیم اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود بد نباشد لیکن تنظیم اساسنامه شرکت بایست توسط فردی خبره به امور ثبت شرکت و یا وکیل آشنا به قانون انجام شود.

 در تنظیم اساسنامه شرکت مواردی همچون نام شرکت، موضوع فعالیت شرکت، مدت شرکت، مرکز اصلی شرکت، مبلغ سرمایه شرکت، تعداد سهام و مشخص نمودن تعداد سهام با نام و بی نام و مبلغ اسمی آنها و … ذکر می شود.

نمونه فرم پر شده اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود در سایت ها موجود هستند ولی موسسه حقوقی ما استفاده از آن را پیشنهاد نمی کند؛ چرا که ماهیت اساسنامه اصولا یک چیز کپی کردنی نمی باشد.

دانلود اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص :

این قسم فرم ها در سایت های گوناگون وجود دارند. در این سایت ها محلی برای دانلود اوراق انواع شرکت مثلاً شرکت با مسئولیت محدود در فرمت Doc و یا Pdf  دارند .شما می توانید اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود را از زیر به صورت رایگان دانلود کنید.

 محل دریافت اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود.

 محل دریافت اساسنامه شرکت سهامی خاص.

 *** باید دانست که تک تک جملات درون هریک از فرم های ثبت شرکت معنا و مفهوم حقوقی خود را دارد به طوری که کم و زیاد شدن هر کلمه ای بر روی آن می تواند، آینده مسیر شرکت را عوض کرده و مشکلات و بغرنجی های خود را به همراه داشته باشد. ***

لذا به آسانی و به سادگی از کنار هر مدرکی که قرار است، همه شرکاء شرکت پای آن را امضاء بکنند منجله اساسنامه شرکت رد نشوید .برای پر کردن اصولی فرم های پیش از ثبت شرکت و آگهی بیشتر نحوه نوشتن اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود خود با ما تماس بگیرد.

مطالب مشابه...

مطالب محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!