مشاوره حقوقی در اصفهان  تنها کار وکیل پایه یک است

مشاوره حقوقی در اصفهان تنها کار وکیل است.  بلی درست شنیدی دوست من، شما که چپ و راست، توصیه حقوقی به همه می دهی. چکار بکن به کدام دادگاه برو، چگونه دادخواست تنظیم کن؛ چگونه شکایت کیفری و شکواییه تنظیم کن. اصلاً فلان کار را بکن یا نکن .

عزیزم آخر تو مگر وکیلی ؟ یا فکر می کنی مشاوره حقوقی دادن، تنها کار وکیل نیست و هر کس از سر استیصال روزی گذرش به دادگستری و دادسرا افتاد خودش می شود، وکیل !

جان دل هر کس که چهار تا فوت و فن یک حرفه را یاد گرفت که  متخصص نمی شود . آنهم در حوزه ای مانند وکالت که درباره هر یک از کتب قانون قطورش چند ده جلد تفسیر نوشته شده.

هر وقت فکر کردید که خود وکیل هستید؛ یکبار کتاب قانون تجارت ، آیین دادرسی مدنی و آیین دادرسی کیفری را نمی گویم، بخوانید یک ورقی بزنید تا ببینید هر یک چند نکته دارد که روح شما از آنها بی خبر است و هر یک ممکن است، جریان دادرسی را عوض کند.

بارها گفته ایم که دادگاه محل سعی و خطا نیست. این آزمون و خطا ممکن است شرف و پول شما را یکجا بر باد بدهد.

مشاوره حقوقی رایگان در اصفهان

در این میان  عده ای هستند که به دنبال مشاوره حقوقی رایگان در اصفهان می گردند. نمی خواهم به هر که مشاوره حقوقی رایگان می دهد،  اهانت کنم و همچنین برای همشهری های اصفهانی خودم هم ارزش زیادی قایلم.

مع الوصف اعتقاد دارم پنیر مجانی فقط در تله موش گیر می آید. آخر کدام وکیل با سواد مشاوره حقوقی خیرات می کند ؟

اتفاقاً مشاوره حقوقی در اصفهان فرصت مناسبی است برای آنان که هزینه وکیل در اصفهان را ندارند.

در موسسه حقوقی سایه ما متعهد هستیم؛ وکیل همه جوانب کار که اگر خودش وکیل پرونده شما می بود، را در موقع مشاوره حقوقی در اختیار موکل بگذارد.

مشاوره تلفنی با وکیل در اصفهان

این یکی را ما هم قبول داریم . البته نه که مشاوره حقوقی را صد در صد تلفنی بدانیم. خیر ! در صورتی که اسناد و مدارک موکل از طریق واتساپ حداقل یک ساعت قبل تسلیم وکیل شود؛ مشاوره ای در حد اولیه می تواند؛ به صورت تلفنی با وکیل انجام شود.

مشاوره حقوقی آنلاین در اصفهان

چناچه موارد فوق الذکر با ابزارهایی مانند واتساپ و غیره انجام شود؛  مشاوره حقوقی آنلاین محسوب می شود . شماره واتساپ وکیل ما در این موارد 989133133941+  می باشد. منتظر شما هستم.

در چه مواردی باید مشاوره حقوقی گرفت ؟

چناچه در اصفهان و یا در کلان شهرهای دیگر زندگی می کنید؛ لاجرم از ارتباط با مردم هستید و این برخورد دائمی هواره  موضوعات حقوقی ساده و بغرنج به وجود می آورد.

مشاوره در معاملات ، خرید و فروش ، اجاره ، وکالت ، رهن ، حواله ، ودیعه و …

مشاوره در امور خانواده

مشاوره در امور کیفری

مشاوره در امور اداره کار

مشاوره در امور مهاجرت

مشاوره در امور تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!