یکی از مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند، مجوز فعالیت می باشد؛ در واقع مجوز و جواز فعالیت و یا شغلی یکی از چالش های ثبت برند شما می باشد .

اخذ مجوز شغلی مثلاً مجوز صنفی معمولاً کار آسانی نمی باشد و دارای مراحل مختلف منجمله تهیه مکان تجاری و استعلام از ارگان های مختلف می باشد، البته به غیر از مشکلاتی که بر سر راه اخذ مجوز از این طریق وجود دارد، مشکل وقت و زمان هم هست که معمولاً مزید بر علت می شود.

در کنار موارد فوق، کسانی که به دنبال ثبت برند هستند، معمولاً در آغاز فعالیت کسب و کار خود هستند و معمولا سرعت عمل در این پروسه ثبت برای آنها یک جور اولویت می باشد، همچنین بسیاری از صاحبان کسب و کار ها در این مرحله فاقد یک ملک تجاری چه به صورت مالکیت و چه استیجاری می باشند که از شروط بسیاری از اخذ مجوزات شغلی می باشد .

با اینحال زیاد هم جای نگرانی وجود ندارد موسسه حقوقی سایه از آنجایی که متولی 0 تا 100 انجام ثبت برند اشخاص، شرکت ها و انواع کسب و کارها می باشد در تهیه مدارک مورد نیاز ثبت برند و حتی تعیین نام مناسب برند جهت ثبت ، هم مشاور شما می باشد.

اگر در مرحله ثبت برند و یا پیش از آن در اصفهان، تهران و هر شهر دیگر نیاز به مجوز شغلی دارید ما با اخذ یک فقره جواز تاسیس در سه روز کاری مشکل شما را حل می کنیم .

جهت اخذ جواز تاسیس برای ثبت برند با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!