گرجستان

گُرجِستان به گرجی : საქართველო (ساکارْتْوِلُ)کشوری است از غرب با دریای سیاه، از شمال با روسیه، از جنوب با ترکیه و ارمنستان، و از جنوب‌شرق با جمهوری آذربایجان هم‌مرز است.

پایتخت گرجستان شهر تفلیس است و باتومی شهر معروف ساحلی آن می باشد. گرجستان به ۶۵ ناحیه و مناطق روستایی تقسیم می‌شود و دارای ۱۳شهر و چندین شهرک است که شامل شهرهای تفلیس، کوتائیسی، گوری، چیاتورا، روستاوی، پوتی، تقیبولی، زوگدیدی، تسقالتوبو، سوخومی، تقوارچلی، گاگرا، باتومی، و ۳۷شهر کوچک، ۶۱ مرکز روستایی و ۴۵۰روستا است.

گرجستان در طی یکی دو دهه اخیر مقصد مسافرت بسیاری از ایرانیان بوده و تور گرجستان به دلیل مناطق دیدنی گرجستان مقبولیت بسیاری پیدا کرده است.

همچنین سرمایه گذاری در گرجستان از طریق ثبت شرکت و اقامت گرجستان و یا خرید ملک و اقامت گرجستان به دلیل قوانین حمایت از سرمایه گذاران در گرجستان و شرایط مطلوب و منابع بکر این سرزمین خارق العاده هر روز در حال افزایش می باشد.

موسسه حقوقی فرا دادگستر فربد سپاهان به عنوان متولی امور حقوقی افتخار دارد که پرونده های مختلفی از ثبت شرکت و اقامت در گرجستان را تا امروز در اختیار داشته و موفق به همکاری با مراجعین گرامی در زمینه موضاعات حقوقی و سرمایه گذاری در گرجستان اعم از تاسیس دفاتر بازرگانی، تاسیس شعب شرکت های ایرانی در گرجستان، صادرات و واردات به گرجستان و تاسیس کارخانجات و صنایع در این کشور شده است.

 اگر سوالی در زمینه نحوه و مراحل ثبت شرکت در کشور گرجستان، چگونگی گرفتن اقامت در گرجستان، سرمایه گذاری ( اعم از احداث کارخانه و صنایع، فعالیت کشاورزی،دامپروری، پرورش ماهی، احداث گلخانه.. در این کشور را دارید. )  جهت برقراری ارتباط با کارشناسان موسسه با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *