وکیل خوب

نیاز به وکیل یکی از امور  اجتناب ناپذیر است. همه ما در طی روز با اموری سر و کار داریم که احتمالاً تعهد آورند و یا در مواجه با اشخاص، شرکت ها و سازمان ها  و در راس آن دادگستری و یا دادسرا ها به جهت احقاق حقوق خود قرار می گیریم .

دانستن قانون تکلیفی است که به عهده هر شهروندی می باشد لیکن قانون خود گستره بزرگی است و احاطه به همه آن و خصوصا جزئیاتش از عهده هر نفری ساقط است. از آنجا که دست زدن خود سر به برخی امور که به تبع خود مسئولیت ساز می باشد، کار عاقلانه ای نمی باشد در چنین مواردی ناگزیر از مشاوره هستیم که بهترین آن یک وکیل خوب است.

همچنین بعد از مواجه با یک معظل حقوقی اعم از موضوع عادی یا دادگاهی بهترین راه بهره مندی از یک وکیل است.  اما تعداد وکلاء هم زیاد است و معمولا با یک جلسه حضور در دفتر ایشان نمی توان فهمید که فلان وکیل خوب است و یا نه ؟ تازه سوال دیگری هم وجود دارد و آن این است که اصولا وکیل خوب کدام است ؟

وکیل خوب

باید دانست که امور حقوقی خود طیف وسیعی دارد و از یک مطالبه وجه و خسارت شروع شده و تا امور کیفری و خاص پیش می رود؛ بدیهی است که هر وکیلی بنا به علاقه و پیش زمینه کاری خود با مسائلی بیشتر در ارتباط بوده و از این رو وکیل خوب و بد امری نسبی است و با توجه به موضوعی که قرار است وکالت در آن انجام شود تعیین می شود.

البته در بسیاری از موارد افراد با توجه به سابقه وکیل که از شخصی شنیده اند نسبت به خوب بودن وکیل مربوطه قضاوت می کنند ولی باید دانست که این امر نسبی است و ممکن است که مثلاً وی در آن پرونده به خصوص به شکلی حتی خارج از توانایی های خود برنده شده باشد؛ همچنین ممکن است سوابق تحصیلی وکیل مثلاً تحصیلات وی در فلان دانشگاه دولتی و یا داشتن مدرک ارشد و دکتری ملاک قرار گیرد که البته معمولاً افراد در برخورد با وکیل متوجه آن نمی شوند لیکن در موسسات مثلاً موسسه حقوقی فرا دادگستر فربد سپاهان  به شکل راحت تری می توانند از سوابق تحصیلی و کاری وکلاء باخبر شوند.

با اینحال راه حل دیگری هم وجود دارد که منطقی تر به نظر می رسد و آن یک موسسه حقوقی می باشد که معمولا جمعی از وکلاء و در شاخه های مختلف را گرد آورده اند تا با توجه به موضوع هر مراجعه کننده بنتواند وکیل مناسب خود را پیدا کند.

موسسه حقوقی فرا دادگستر فربد سپاهان با مرکزیت خود در شهر اصفهان آماده ارائه خدمات وکیل و وکلاتی به افراد، شرکت ها و سازمان ها می باشد و همچنین قبول وکالت در استیفای حقوق حقه افراد در ادارت و سازمانهای دولتی اعم از سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک های صنعتی، شهرداری، بانک، اداره دارایی… و امور مالیاتی می باشد.

1 دیدگاه در “وکیل خوب

  1. ملاوردی گفت:

    درود بر شما
    سوالی داشتم از حضور شما، آیا در موسسه حقوقی فرا دادگستر فربد سپاهان مشاوره هایی در زمینه سرمایه گذاری خارجی و یا داخلی و همچنین مسائل حقوقی آن از وکالت و عقد قراردادها تا به سرانجام رساندن پروژه های مرتبط و کلیه مسائل قانونی و حقوقی آن صورت می گیرد؟
    با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *