وکیل خوب در اصفهان با حق الوکاله مناسب ☎ ۳۱۳۳۹۴۱-۰۹۱۳

وکیل خوب در اصفهان چه ویژگیهایی دارد ؟

وکیل خوب در اصفهان روزانه بارها از سوی موکیل جستجو می شود؛ گوگل، وب سایت کانون وکلای اصفهان و پرسش از دیگران شیوه هایی برای پیدا کردن وکیل خوب در اصفهان می باشد.

در این میان ممکن است موکل ما به دنبال وکیل عالی در اصفهان و یا وکیل خبره در اصفهان باشد و گاه حتی به شیوه تفضیلی با عباراتی همچون برترین وکیل اصفهان، عالیترین وکیل اصفهان و یا خبره ترین وکیل اصفهان به دنبال مقصود خود باشد.

قبل از اینکه وارد مقوله وکیل خوب و نحوه ارزیابی صفت خوب در خصوص یک وکیل در شهری مانند اصفهان بشوم، کمی از موسسه حقوقی سایه بگویم.

موسسه حقوقی سایه از سهامداری وکیل پایه دادگستری تشکیل شده است.

توجه بفرمائید که این شیوه بسیار با موسسات حقوقی که وکیل دادگستری را به  صورت قراردادی به کار می بندند؛ تفاوت دارد.

 فکر کنم خود شما دلیل این موضوع را می دانید مثلاً یک دلیل اینکه وکیلی که وکالت های دست دوم موسساتی که مالک آن نیست را قبول می کند، آنقدر پرونده در دست ندارد که حداقل بتوان او را وکیلی معروف، مشهور و یا مطرح قلمداد کرد.

نمی خواهم بگویم تنها یک وکیل به نام  به خوبی از عهده دفاع یا طرح شکایت بر می آید؛ خیر؛ اما خوب این نکته شاخصه ی بسیار مهمی است.

جستجوی وکیل خوب در اصفهان

جستجوی وکیل خوب در اصفهان

معرفی وکیل خوب در اصفهان

خیلی ها وقتی کارشان به دادگاه و یا دادسرا می کشد از همه آنهایی که به نوعی می شناسند، این سوال را می کنند که فلانی، وکیل خوب می شناسی ؟!

آن آقا و خانم آشنا هم بالتبع اگر اسم وکیلی به گوششان خورده باشد و یا محتمل تر اینکه روزی خود مشاوره حقوقی و یا وکالتی را به آن وکیل آقا و یا وکیل خانم سپرده باشند؛ وی را معرفی می کند.

حال سوال این است که آیا وکیل معرفی شده از جانب دیگران، همان وکیل خوب است؟ آیا ایشان گره ای از سر زلف معضل حقوقی من باز می کند؟! آیا راه بهتری هم در ارزیابی وکیل وجود دارد؟!    

آدرس وکیل خوب در اصفهان :

خیابان نیکبخت اصفهان به قول معروف بورس دفتر وکیل و اینجور مسائل می باشد؛ کافی است یک سر بروی آنجا وارد مجتمع تجاری بشوی و زنگ در اولین دفتر وکیل را بزنی ، کار تمام است!

نه جانم ! هر کس وکیل و حتی وکیل پایه دادگستری بود لزوماً با سواد نیست لزوماً تجربه کافی ندارد؛ لزوماً این دو را هم داشت؛ ممکن است کار بلد یک شاخه خاص از اقیانوس وسیع حقوق نباشد.  

سرنوشت مسائل حقوقی چه در آن شاکی باشی و چه متشاکی عنه چه خواهان باشی و چه خوانده و چه بخوای طرح شکایت بکنی و یا دفاع را نمی توان به بخت و اقبال سپرد.

یک سوی موضوعات دادگاه همیشه پرداخت مبلغ محکومیت و رفتن زندان و هاکذا می باشد و چون در این بازی می خواهم برنده باشم پس کار خود را به حرفه ای ها می دهم.  

یک سوی موضوعات دادگاه همیشه پرداخت مبلغ محکومیت و رفتن زندان و هاکذا می باشد و چون در این بازی می خواهم برنده باشم پس کار خود را به حرفه ای ها می دهم.  

یک سوی موضوعات دادگاه همیشه پرداخت مبلغ محکومیت و رفتن زندان و هاکذا می باشد و چون در این بازی می خواهم برنده باشم پس کار خود را به حرفه ای ها می دهم.

 

شماره یک وکیل خوب در اصفهان می خواهم. 

وکیل می خواهید؛ درخواست خود را برای ما واتساپ کنید و یا همین حالا با موسسه حقوقی سایه تماس بگیرید .

یادتان باشد؛ موضوع حقوقی خود را اول همه بیان کنید؛ حقوق امروزه ده ها شاخه تخصصی دارد و هر شاخه خوب خودش را دارد.

شماره وکیل می خواهید؟!  البته که در اسرع وقت مشاوره حقوقی مناسب را دریافت خواهید کرد و یا در صورت لزوم وکیل، قبول وکالت از شما می نماید.

یادتان باشد در هر حرفه ای اعم از تولید، بازرگانی و یا تجارت که هستید؛ قبل از هر تصمیم و قبول مسئولیت به نظر کوچک که به واسطه نوشتجاتی از قبیل وکالت ، تعهد، قرارداد، صورتجلسه و یا صدور چک و سفته ایجاد می شود، شما نیاز به یک وکیل دارید.

اگر زمان شما محدود است اشکالی ندارد؛ مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل یکی از خدمات موثر ما در موسسه حقوقی سایه می باشد.

یادتان باشد؛ هیچ کار حقوقی را کوچک نشمارید و آن را بدون مشورت با موسسه حقوقی و یا وکیل جایز ندانید.

اعتبار یک موسسه حقوقی به وکلای دادگستری متشکل شده از آن است.

 خیلی از موسسات حقوقی در ترکیب سهامداران خود تا همین چندی پیش فاقد حتی یک نفر تحصیل کرده رشته حقوق تا چه برسد به وکیل بودند.

 البته موضوع نحوه ثبت موسسات حقوقی محل مناقشات بسیاری برای اداره ثبت شرکت ها و موسسات تجاری شد.

موکلین عزیز مجدداً تاکید می کنم؛ وکیلی که سهامدار موسسه حقوقی نباشد، طبیعتاً به صورت قراردادی با موسسه همکاری می کند و چون مستقیماً در سود و زیان پرونده های ماخوذه شریک نیست، هیچ گاه وکیل دلسوزی برای شما نخواهد بود!

چنین وکیلی اگر حتی خوب هم باشد؛ عملکرد خوبی در پرونده دست دوم موسسه ای که از خود نمی داند؛ نخواهد داشت.

همشهری عزیز ما در اصفهان خوب است، بدانید که وکلای موسسه ما همان سهامداران و سازندگان اصلی موسسه هستند و ما یکی از دلایل برتری وکلای خود را در این می دانیم.

 

وکیل دادگستری در اصفهان

وکیل دادگستری در اصفهان مانند شهرهای دیگر ایران شخصی است که در یکی از رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق درس خوانده و سپس با شرکت در آزمون وکالت و قبولی در آن به یکی از عناوین عنوان وکیل ، وکیل دادگستری و یا وکیل پایه یک دادگستری در می آید.

آزمون وکالت همه ساله از طریق اتحادیه سراسری کانون وکلای دادگستری ایران ( اسکودا ) برگزار می شود.

وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان

وکیل دادگستری پذیرفته شده در آزمون وکالت با اخذ نمره ممتاز واجد پروانه وکالت پایه یک دادگستری می گردد.

وکیل خوب در اصفهان کیست ؟

اگر به دنبال یک وکیل خوب در اصفهان هستید، بهتر است اول تکلیف خود را با کلمه خوب تعیین کنیم تا بعد به معرفی این شخص یا اشخاص وکیل پایه یک دادگستری برسیم.

برخی موقع جستجوی وکیل پایه یک دادگستری در شهری مانند اصفهان  به افزودن کلمه خوب به پسوند آن بسنده می کنند و برخی دیگر عباراتی مانند وکیل خبره در اصفهان و یا وکیل مجرب در اصفهان را جستجو می کنند، البته اینها زیاد با هم فرقی نمی کند.

این موکیل همه به دنیال وکیلی می گردند که پرونده حقوقی و یا کیفری آنها را از سریع ترین و محتمل ترین  راه ممکن به پیش ببرد و درصد موفقیت زیادی در دفاعیات و یا طرح شکایت و شکوایه آنها وجود داشته باشد .

من یک وکیل خوب در در هریک از شهرهای ایران مانند اصفهان، تهران، رشت، تبریز، کرمان به طور خلاصه کسی می دانم که با توجه به هر پرونده حقوقی بهترین مشاوره و راهکار را برای حل معظل حقوقی پیش رو به موکل ارائه دهد.

وکیل خوب در اصفهان کیست ؟

راه های ارزیابی وکیل خوب :

وکیل خوب در اصفهان یک نیاز ضروری برای همه افراد، خانواده ها شرکت ها و سازمانهای درون این استان می باشد. اگر اصفهانی هستید و به دنبال یک وکیل خوب می گردید ممکن است از مسیرهای زیر به دنبال وکیل بوده باشید:

اول –به خیابان نیکبخت اصفهان روبروی دادگستری مراجعه می کنید و هم زمان با روئیت تابلوهای وکلای پایه یک دادگستری وکیل خوب خود در اصفهان را انتخاب می کنید و پس از حضور در دفتر ایشان  قرارداد وکالت با وی منعقد می کنید و پیگیری امور قضایی و دادگستری خود از طریق ایشان انجام می دهید ناگفته نماند که عیب این شیوه این است که اعتبار سنجی وکیل از روی یک خیابان و تابلو وکالت شیوه مناسبی نیست.

دوم- انتخاب وکیل خوب خود در اصفهان از طریق معرفی یک نفر آشنا که قبلاً به آن وکیل در اصفهان مراجعه کرده است. این هم یک روش است و عیب آن این است اصولاً ممکن است شخص مورد نظر شما رضایتی نسبی در موضوع وکالت به خصوص خود که به آن وکیل سپرده بوده داشته که با عوض شدن موضوع کار وکالت و اصولاً پرونده، شعبه و دادگاه مربوط به آن نتیجه همچنان برای شما رضایت بخش نباشد؛ فراموش نکنید که موفقیت در یک پرونده حقوقی و یا کیفری فقط وابسته به عملکرد وکیل نیست و مواردی همچون عملکرد صحیح قاضی دادگاه شرایط پرونده، ادله موجود و … تاثیر بسیاری بر نتیجه دارند و به علاوه فرد مراجعه کننده به یک وکیل اصولا به دلیل عدم آشنایی به مسائل حقوقی و شدت و مهمی موارد ملاک و محک خوبی برای سنجش خوبی و بدی وکیل نمی باشد.

سوم- همه روش های فوق الذکر روشی برای انتخاب یک وکیل خوب در اصفهان بودند و کتمان نمی شوند که ممکن است نتیجه خوبی هم برای شما به همراه داشته باشد اما شیوه خوب دیگری برای انتخاب وکیل خوب در اصفهان وجود دارد و آن هم بهره گیری از یک موسسه حقوقی در اصفهان است .

موسسات حقوقی معمولا گلچینی از وکلای خوب شهر را در زمینه و موضاعت مختلف وکلات در اختیار دارند و این امر تصمیم گیری شما در انتخاب وکیل را ساده می کند :

وکیل خوب در اصفهان برای زیر:

 وکیل خانوادگی مانند طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، استرداد جهازیه، استرداد هدایای نامزدی، الزام به تمکین، تجدید فراش و…

 وکیل ملکی مانند خلع ید، اجاره، سرقفلی، املاک موقوفه، اثبات مالکیت، کمیسون های شهرداری، اراضی ملی و …

 وکیل برای امور مالی مانند چک، سفته، ضمانت نامه های بانکی و…

 وکیل کارفرما و کارگر و اداره کار، بیمه کارگر و کارمند، مستخدمین دولتی و …

 وکیل برای ارث مانند اخذ گواهی حصر وراثت، تحریر ترکه، تقسیم ترکه، فروش ترکه و ارثیه و…

 وکیل شرکت ها مانند الزام به انتقال سهام، تشکیل مجامع، پیگیری تخلفات مدیرعامل و هیأت مدیره، الزام به تقسیم سود و…

 وکیل برای قراردادها مانند الزام به ایفاء تعهدات، استرداد تضامین، مطالبه خسارات قراردادی، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد و …

همچنین وکیل جهت طرح و پیگیری کلیه شکایات کیفری در خصوص جرائمی مانند جعل سند، کلاهبرداری، فروش مال غیر، سرقت، حمل مواد مخدر، مزاحمت و …

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *