وکیل خوب در اصفهان

 درباره وکیلِ پایه یک دادگستری عضو و سهامدار موسسه حقوقی فرادادگسترفربد سپاهان :

  • کسب رتبه تک رقمی آزمون وکالت

  • کسب رتبه دو رقمی در آزمون قضاوت

  • مولف فلش کارت های حافظه نگار آیین دادرسی مدنی

  • تجربه موارد متعدد پرونده های حقوقی و کیفری

اگر می خواهید وکالت خود را به وکیل موسسه بسپارید، لطفاً همین حالا تماس بگیرید.

وکیل خوب در اصفهان کیست ؟

اگر به دنبال یک وکیل خوب در اصفهان هستید، بهتر است اول تکلیف خود را با کلمه خوب تعیین کنیم تا بعد به معرفی این شخص یا اشخاص وکیل پایه یک دادگستری برسیم.

من یک وکیل خوب در در هریک از شهرهای ایران مانند اصفهان، تهران، رشت، تبریز، کرمان به طور خلاصه کسی می دانم که با توجه به هر پرونده حقوقی بهترین مشاوره و راهکار را برای حل معظل حقوقی پیش رو به موکل ارائه دهد.

وکیل خوب در اصفهان کیست ؟

 

چرا ادعا می کنیم موسسه ما دارای زبده ترین وکیل اصفهان در سهامداران خویش است؟

 

اعتبار یک موسسه حقوقی به وکلای دادگستری متشکل شده از آن است. خیلی از موسسات حقوقی در ترکیب سهامداران خود تا همین چندی پیش فاقد حتی یک نفر تحصیل کرده رشته حقوق تا چه برسد به وکیل بودند. البته موضوع نحوه ثبت موسسات حقوقی محل مناقشات بسیاری برای اداره ثبت شرکت ها و موسسات تجاری شد.

موکلین عزیز وکیلی که سهامدار موسسه حقوقی نباشد، طبیعتاً به صورت قراردادی با موسسه همکاری می کند و چون مستقیماً در سود و زیان پرونده های ماخوذه شریک نیست، هیچ گاه وکیل دلسوزی برای شما نخواهد بود!

راه های ارزیابی وکیل خوب :

وکیل خوب در اصفهان یک نیاز ضروری برای همه افراد، خانواده ها شرکت ها و سازمانهای درون این استان می باشد. اگر اصفهانی هستید و به دنبال یک وکیل خوب می گردید ممکن است از مسیرهای زیر به دنبال وکیل بوده باشید:

اول –به خیابان نیکبخت اصفهان روبروی دادگستری مراجعه می کنید و هم زمان با روئیت تابلوهای وکلای پایه یک دادگستری وکیل خوب خود در اصفهان را انتخاب می کنید و پس از حضور در دفتر ایشان  قرارداد وکالت با وی منعقد می کنید و پیگیری امور قضایی و دادگستری خود از طریق ایشان انجام می دهید ناگفته نماند که عیب این شیوه این است که اعتبار سنجی وکیل از روی یک خیابان و تابلو وکالت شیوه مناسبی نیست.

دوم- انتخاب وکیل خوب خود در اصفهان از طریق معرفی یک نفر آشنا که قبلاً به آن وکیل در اصفهان مراجعه کرده است. این هم یک روش است و عیب آن این است اصولاً ممکن است شخص مورد نظر شما رضایتی نسبی در موضوع وکالت به خصوص خود که به آن وکیل سپرده بوده داشته که با عوض شدن موضوع کار وکالت و اصولاً پرونده، شعبه و دادگاه مربوط به آن نتیجه همچنان برای شما رضایت بخش نباشد؛ فراموش نکنید که موفقیت در یک پرونده حقوقی و یا کیفری فقط وابسته به عملکرد وکیل نیست و مواردی همچون عملکرد صحیح قاضی دادگاه شرایط پرونده، ادله موجود و … تاثیر بسیاری بر نتیجه دارند و به علاوه فرد مراجعه کننده به یک وکیل اصولا به دلیل عدم آشنایی به مسائل حقوقی و شدت و مهمی موارد ملاک و محک خوبی برای سنجش خوبی و بدی وکیل نمی باشد.

سوم- همه روش های فوق الذکر روشی برای انتخاب یک وکیل خوب در اصفهان بودند و کتمان نمی شوند که ممکن است نتیجه خوبی هم برای شما به همراه داشته باشد اما شیوه خوب دیگری برای انتخاب وکیل خوب در اصفهان وجود دارد و آن هم بهره گیری از یک موسسه حقوقی در اصفهان است .

موسسات حقوقی معمولا گلچینی از وکلای خوب شهر را در زمینه و موضاعت مختلف وکلات در اختیار دارند و این امر تصمیم گیری شما در انتخاب وکیل را ساده می کند :

وکیل خوب در اصفهان برای زیر:

 وکیل خانوادگی مانند طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، استرداد جهازیه، استرداد هدایای نامزدی، الزام به تمکین، تجدید فراش و…

 وکیل ملکی مانند خلع ید، اجاره، سرقفلی، املاک موقوفه، اثبات مالکیت، کمیسون های شهرداری، اراضی ملی و …

 وکیل برای امور مالی مانند چک، سفته، ضمانت نامه های بانکی و…

 وکیل کارفرما و کارگر و اداره کار، بیمه کارگر و کارمند، مستخدمین دولتی و …

 وکیل برای ارث مانند اخذ گواهی حصر وراثت، تحریر ترکه، تقسیم ترکه، فروش ترکه و ارثیه و…

 وکیل شرکت ها مانند الزام به انتقال سهام، تشکیل مجامع، پیگیری تخلفات مدیرعامل و هیأت مدیره، الزام به تقسیم سود و…

 وکیل برای قراردادها مانند الزام به ایفاء تعهدات، استرداد تضامین، مطالبه خسارات قراردادی، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد و …

همچنین وکیل جهت طرح و پیگیری کلیه شکایات کیفری در خصوص جرائمی مانند جعل سند، کلاهبرداری، فروش مال غیر، سرقت، حمل مواد مخدر، مزاحمت و …

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *