نحوه و مراحل ثبت شرکت در کشور گرجستان

نحوه و مراحل ثبت شرکت در کشور گرجستان چیست ؟

نحوه و مراحل ثبت شرکت در کشور گرجستان شامل مراحلی مطابق با آنچه در ادامه می آید می باشد.  پیش از ورود به بحث نحوه و مراحل ثبت شرکت در کشور گرجستان، لازم است یاد آوری شود که شرکت انواع مختلفی دارد  که یکی از متداول ترین آنها با  مسئولیت محدود است.

یکی از تفاوت های  نحوه و مراحل ثبت شرکت در کشور گرجستان با ثبت شرکت در ایران این است که ثبت شرکت مسئولیت محدود در کشور گرجستان حتی با وجود یک نفر هم امکان پذیر است.

نحوه و مراحل ثبت شرکت در کشور گرجستان :

۱-پرداخت هزینه های ثبت

۲- ثبت کارآفرفینانه شرکت با استحصال کد شناسایی و گواهی دولتی و ثبت مالیات

۳-افتتاح حساب جهت شخصیت حقوقی در یکی از بانکهای گرجستان

نحوه و مراحل ثبت شرکت در کشور گرجستان بدون حضور متقاضی در کشور گرجستان :

نحوه و مراحل ثبت شرکت در کشور گرجستان مشابه ثبت شرکت در گرجستان با حضور مشتری در این کشور می باشد و تنها تفاوت آن این است که متقاضی باید یک وکالت کاری در یکی از دفترخانه های ایران به وکیل موسسه ارائه دهد که البته بعداً این وکالت کاریِ ثبت شرکت ترجمه رسمی شده و مهمور به مهر دادگستری وزارت امور خارجه و کنسول ایران در گرجستان می گردد.

همه شرکت ها باید با آژانس ملی از رجیستری عمومی وزارت دادگستری گرجستان ثبت شوند.  به منظور ثبت نام، یک شرکت باید منشور آن ( اساسنامه، قوانین) و یا موافقتنامه سهامداران که در آن بنیانگذاران جزئیات مدیریت و اداره شرکت را بیان می کنند تهیه شود.

بدیهی است که لزوماً ثبت شرکت در گرجستان می بایست توسط یک موسسه حقوقی که به نحوه و مراحل ثبت شرکت در کشور گرجستان مسلط است انجام شود که از مشکلات بعدی و هزینه های اضافی جلوگیری شود.

برای اطلاع از  نحوه و مراحل ثبت شرکت در کشور گرجستان با ما تماس بگیرید.

برج های محور بخش: املاک و مستغلات و مهمانداری صندوق سرمایه گذاری مشترک گرجستان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *