مناطق دیدنی گرجستان

مناطق دیدنی گرجستان را با طبیعت گردی شروع می کنم؛ هیچ کلمه ای طبیعت زیبای گرجستان را نمی تواند توصیف کند. طبیعت گرجستان بی شک شما را شگفت زده خواهد کرد ، این کشور صاحب یک طبیعت معمولی مثل هر آنچه در کشور های دیگر می بینید نیست بلکه دارای طبیعتی عاری از هر گونه سر و صدا و فقط و فقط خود شما و کوه و خورشید و زیبایی صرف است.

مهم نیست که به کجای گرجستان بروید اگر مناطق دیدنی گرجستان را با طبیعت آغاز کنید؛ باید بگوییم طبیعت گرجستان شما را به سکوت وا می دارد.

مناطق دیدنی گرجستان

طبیعت گرجستان

مناطق دیدنی تفلیس

برای توصیف مناطق دیدنی تفلیس معمولاً رسم بر این است که یک سری اسامی منجمله کلیسای سمبا، دریاچه لاک پشت ها و … کنار هم ردیف می کنند البته همه اینها در جای خود زیبا هستند ولی مناطق دیدنی تفلیس به اینها بسنده نمی شود.

اگر در شهر تفلیس قدم بزنید خیلی زود متوجه می شوید که این شهر از خیابانهای و کوچه های زیبایی تشکیل شده است که به فرمی غیر قابل پیش بینی در هم تنیده شده اند و ساختاری جذاب به وجود آورده اند.

برج تلویزیون تفلیس

برج تلویزیون تفلیس

مناطق دیدنی باتومی

باید اعتراف کنم که ساحل دریای سیاه را با آن قلوه سنگ های تمیز و یک دست و منظره با شکوه موج های خروشانش هیچگاه نمی توانم فراموش کنم. مناطق دیدنی باتومی فقط به دریای سیاه مختوم نمی شود؛ زیبایی کار در نزدیکی کوه و ساحل دریا به یکدیگر است و اگر اهل برف و اسکی باشید در فاصله کمی از این دریای خروشان می توانید اسکی کنید.

دریای سیاه باتومی

دریای سیاه باتومی

باتومی میدان اروپا

باتومی میدان اروپا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *