مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از راه های مهم گرفتن مشاوره حقوقی می باشد. گاهی در بزنگاه های مهمی منجمله امضاء ذیل یک قرارداد، دادن یک برگه چک و … لازم است که از مشاوره وکیل آنهم به شکل کاملاً فوری استفاده شود .

پر واضح است که در چنین وقت هایی امکان مراجعه به دفتر وکیل وجود ندارد. همانطور هم که در نوشته مشاوره حقوقی توضیح دادم؛ استفاده نکردن از مشاوره فرد آشنا به قانون که تنها مرجع موثق آن وکیل است عواقب خاص خودش راداد.

پس چاره چیست ؟ ما راه حلی ساده برای آنان که وقت مراجعه به وکیل را نداند اندیشیده ایم کافی است موضوع خود را در بخش دیدگاه های همین صفحه بیان کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی چگونه مشکل حقوقی مرا حل می کند؟

مشکلات حقوقی خود را صرفا در بخش دیدگاه صفحه مشاوره حقوقی مطرح کنید. ( اینجا کلیک کنید. ) همچنین فراموش نکنید که اطلاعات تماس خود را برای ما به شماره ( ۰۹۱۳۵۰۹۳۹۴۱ ) پیامک کنید تا در صورت نیاز بتوانیم برای دادن مشاوره حقوقی با شما تماس تلفنی برقرار کنیم.

 در مواردی ممکن است موضوع طوری واضح باشد که جواب در پاسخ به دیدگاه شما در همان بخش مندرج شود و در مواردی به شما تذکر داده می شود که با موسسه تماس بگیرید.

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی چقدر است ؟

مشاوره حقوقی رایگان و مشاوره حقوقی تلفنی رایگان کلمات دلفریبی هستند که این روزها خیلی مطرح می شوند بیایید  تصورات ساده انگارانه را کنار بگذاریم. دوست عزیز پنیر مفت فقط در تله موش پیدا می شود.

نمی گویم و هرگز قصد این را هم ندارم بگوییم هر کس مشاوره رایگان حقوقی می هد، سوء نیتی دارد ولی بالاخره وکیلی که باید از راه همین مشاوره دادن ها امرار معاش کند وقت خود را چرا باید بر سر کارهای رایگان بگذارد.

البته گفته نماند ما خود جواب سوالات حقوقی که به راحتی داده می شود را همین جا می دهیم، بحث بر سر یک کار کارشناسانه عمیق است که قطعاً بدون دیدن مدارک شما حاصل نمی شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *