مراحل اخذ جواز تاسیس

 مراحل اخذ جواز تاسیس  به شرح زیر می باشد:

جهت اخذ جواز تاسیس ابتدا می بایست مدارک لازم جهت اخذ جواز را تهیه کنید. پس آن لازم است که مراحل اخذ جواز تاسیس به صورت زیر دنبال شود ابتدا بایستی پرسشنامه اخذ جواز تاسیس توسط یک موسسه و یا فرد مشاور به دقت پر شود؛ سپس بر اساس آن در داخل وب سایت بهین یاب ثبت نام شود.

البته ممکن است تصور شود که طی مراحل اخذ جواز تاسیس از هر شخص عادی بر  می آید؛ البته ما هم مدعی نیستیم که هر فرد قادر به انجام این موارد نمی باشد ولی در مراحل اخذ جواز تاسیس که به نظر ممکن است ساده به نظر برسد، نکات ظریفی وجود دارد که ممکن است در آینده باعث مشکلات جدی شود.

اهمیت این موضوع از این جهت می باشد که مشخصه ها و اطلاعات اصلی پرسشنامه جواز تاسیس و موارد ثبت نامی مندرج در وب سایت بهین یاب،  بعداً بر روی جواز تاسیس قید می شود؛  برای مثال درج بیش از حد برق مورد نیاز مستلزم پرداخت هزینه های میلیونی جهت خرید برق مازاد نیاز و یا کسری برق قید شده ممکن است بعداً به راحتی قابل جبران و یا افزایش نباشد.

آخرین مرحله از مراحل اخذ جواز تاسیس، مرحله مراجعه به دوایر مربوطه و انجام امور اداری جواز تاسیس بوده که توسط موسسه حقوقی فرادادگستر فربد سپاهان در زمانی کوتاه و بدون اتلاف زمان انجام می شود.

مراحل دریافت جواز تاسیس

 

نحوه و مراحل اخذ جواز تاسیس

نحوه و مراحل اخذ جواز تاسیس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *