طرح توجیهی در تهران

طرح توجیهی در تهران ممکن است؛ برای اخذ مجوز از یک دستگاه دولتی مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت، فرمانداری، گردشگری، محیط زیست و مثلا در هنگام اخذ و صدور جواز تاسیس نوشته شود.

در یک حالت متداول تر بانک ها موقع درخواست افراد و شرکتها برای تخصیص وام و تسهیلات تولید از آنها یک طرح توجیهی فنی و اقتصادی کامل طلب می کنند که باید شامل محاسبات مالی -معمولاً با نرم افزار کامفار – و  دارای فصل بررسی بازار و توجیه فنی باشد.

اگر خواستار یک طرح توجیهی در تهران هستید؛ خصوصاً اگر طرح توجیهی مزبور را برای ارائه به بانکی در استان تهران می خواهید؛ ما بیش از یک دهه است؛ متخصص نوشتن طرح توجیهی در این خصوص هستیم.

تنظیم طرح توجیهی برای بانک و وام یک کار بسیار تخصصی است که فقط باید توسط اهل فن و آنان که به نگارش طرح توجیهی تسلط کامل دارند و خصوصاً تجربه عملی در این مقیاس دارند؛ انجام شود.

طرح توجیهی در تهران توسط مشاورین با بیش از یک دهه تجریه ارائه طرح توجیهی جهت اخذ وام به بانک.

طرح توجیهی در تهران توسط مشاورین با بیش از یک دهه تجریه ارائه طرح توجیهی جهت اخذ وام به بانک.

طرح توجیهی با مهر کانون مشاوران در تهران

طرح توجیهی در تهران اگر بایستی با هدف ارائه به بانک و اخذ وام و تسهیلات تولید و یا صنعت برای مثال تسهیلات اشتغال پایدار سامانه کارا انجام شود؛ در اکثر مواقع باید مهمور به مهر کانون مشاوران اعتباری بانکی باشد؛ که این کار به صورت خود به خود توسط مشاوران موسسه ما انجام شده و تحویل مخاطب می گردد.

هزینه انجام طرح توجیهی در تهران

ما با مناسب ترین تعرفه های نوشتن طرح توجیهی در تهران اقدام به انجام آن می کنیم. کادر ما از بهترین های نفرات فنی مسلط به نرم افزار کامفار و متخصصین بررسی بازار طرح ها هستند.

Business plan

Feasibility study

Business Advisers in Tehran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *