خدمات وام و تسهیلات در اصفهان

خدمات وام و تسهیلات در اصفهان :

در صورتی که نیازمند وام و تسهیلات هستید باید بدانید که امروز انواع مختلفی از وام و تسهیلات وجود دارد. منجمله این گونه وام ها و تسهیلات وام مسکن، وام ازدواج، وام تولید، وام شرکت های دانش بنیان و وام شرکت ها تجاری،بازرگانی و عادی بر اساس نیاز آنها می باشد. بانک ها و اسامی وام هایی که می دهند، هم متفاوت می باشد برای مثال بانک صنعت و معدن را معمولاً به وام و تسهیلات تولید آن می شناسند.

انواع وام و تسهیلات بانکی :

برای مثال بانک پاسارگاد در وب سایت خود خدمات اعطای تسهیلات به شرکت های تجاری را در چهار بخش مشارکت مدنی، مضاربه، جعاله معرفی کرده است .

مثال دیگر از بانک صادرات می باشد که بخشی به نام تسهیلات قرض الحسنه خود موارد اعطای تسهیلات را چنین بیان می کند:

« اعطای وام به رفع احتیاجات ضروری اشخاص حقیقی : مانند هزینه ازدواج و تهیه جهیزیه، هزینه درمانی، کمک هزینه تحصیلی، تعمیر و تامین مسکن، کمک برای ایجاد مسکن در روستاها.

اعطای تسهیلات به شرکتهای تعاونی به منظور ایجاد کار.

اعطای تسهیلات به واحد های تولیدی به منظور کمک به افزایش تولید، راه اندازی واحدهای تولیدی راکد ، توسعه کارگاههای تولیدی کوچک روستاها»

همچنین بسیاری از بانک ها مانند رسالت و …وام ها و تسهیلات را در دستور کار خود قرارداده اند که بر اساس آن مشتری مدتی حسابی با مبلغ معین در آن بانک باز کرده و بانک پس از مدت زمان معینی   بر اساس سقف مورد نظر وامی برای ویدر نظر می گیرند.

وام و تسهیلات تولید

در این میان وام ها و تسهیلات تولیدی از اهمیت خاصی برخوردار هستند؛ تولید چرخه اقتصاد را به گردش در آورده و از تورم جلوگیری می کند .

بسیاری از تولید کنندگان در سال های اول راه اندازی کارخانه، واحد کشاورزی و واحد گردشگری خود نیازمند پول جهت ساخت و ساز هستند و از طرفی هم در آمدی ندارند که بتونند آن را انجام دهند، در اینجا است که نقش بانکها و موسسات مالی مشخص می شود.

البته بانکها مدارک مختلفی پیش از اعطای تسهیلات طلب می کنند و از آن جمله طرح توجیهی فنی و اقتصادی است که قرار است برای آن طرح وام و تسهیلات دریافت شود .

تسهیلات ایجاد و احداث طرح‌های گردشگری چیست؟

به‌منظور حمایت از فعالیت‌های گردشگری و توسعه این صنعت مهم در کشور، تسهیلات ایجاد و احداث طرح‌های گردشگری به فعالان گردشگری با هدف توسعه زیرساخت‌های گردشگری کشور اعطا می شود.
بر اساس عقود اسلامی، این تسهیلات به‌صورت مشارکت مدنی است.

وام و تسهیلات شرکت ها ی دانش بنیان

دولت بر اساس نقشی که برای شرکت های دانش بنیان به عنوان تولید ثروت تعریف کرده است، مواردی هم از پرداخت تسهیلات و انواع کمک های دیگر  برای آنها تعریف کرده است.

چگونه شرکت دانش بنیان ثبت کنم و از تسیلات آن برخوردار شوم ؟

وام و تسهیلات در شهرستان ها

اگر مایل به اخذ وام در شهرستانی مانند اصفهان هستید، همکاران  ما در شهرستان ها مختلف آماده خدمت رسانی به شما هستند .

قابل توجه متقاضیان  خدمات وام و تسهیلات در اصفهان

به اطلاع کلیه بازدید کنندگان این صفحه و متقاضیان و ارباب رجوعان در خصوص موضوع وام و تسهیلات می رساند که موسسه حقوقی فرا داد گستر فربد سپاهان بر اساس اساسنامه خود تنها به ارائه کلیه خدمات حقوقی توسط وکلای ذیصلاح دادگستری می پردازد.

فلذا بدیهی است که کلیه خدمات وام و تسهیلات در اصفهان این موسسه هم در راستای فعالیت قانونی فوق الذکر بوده و شامل مواردی اعم از وکالت در کلیه ادارات ذی ربط اعم از صنعت، معدن تجارت و بانکها و ارائه مستندات و مدارک مورد منجمله طرح های توجیهی  می باشد .

موکداً تاکید می شود که این موسسه و مدیریت آن هیچ گونه فعالیت و یا مشاوره در زمینه خرید و فروش امتیازات انواع وام و تسهیلات و یا برخوردار نمودن مراجعین از حقوق و امتیازات خاص که ماهیتاً غیر قانونی است، نداشته و ندارد. (خرید و فروش وام بانکی و جنبه های غیر قانونی آن )

4 دیدگاه در “خدمات وام و تسهیلات در اصفهان

 1. مینا گفت:

  سلام
  نیاز خیلی فوری به وام ۳۰ میلیونی دارم.

 2. مینا گفت:

  برای فیش کسر از حقوق مشکل دارم اگر ضامن دارید لطفا معرفی کنید علاوه بر درصد وام حق الزحمه هم میدهم.نیاز خیلی ضروری و فوری دارم

 3. عباس رئوفی گفت:

  سلام یک ضامن بانک صادرات باحسب خوب برای وام دربانک صادرات نیاز دارم خیلی زود ممنون میشم

 4. عباس رئوفی گفت:

  یک ضامن میخوام درصدشم هرچقدربشه میدم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *