ثبت نام وام در سامانه کارا

ثبت نام وام در سامانه کارا چگونه انجام می شود ؟

چناچه متقاضی ثبت نام وام اشتغال روستائیان یا ثبت نام تسهیلات اشتغال فراگیر هستید، جهت ورود به سامانه کارا  به آدرس ( kara.mcls.gov.ir) کلیک کنید. متقاضیان ثبت نام در سامانه کارا باید تمام شرایط بند ها و دستور العمل های اعلامی درج شده در سامانه را به دقت مطالعه و رعایت کنند.

نحوه ثبت نام و ورود به سامانه کارا

پس از درج آدرس وب سایت کارا شما می بایستی که به سامانه ورود پیدا کنید و به این جهت نیاز به نام کاربری و رمز عبور دارید؛ چناچه هنور نام کاربری و رمز عبور ندارید، بایستی در سامانه کارا بر حسب مورد حقیقی یا حقوقی بودن خود ثبت نام کنید.

شرایط متقاضیان وام و تسهیلات :

در صفحه اصلی سامانه کارا موارد زیر جهت اطلاع از جزئیات تسهیلات اشتغال فراگیر عنوان شده است که مخاطبین می توانند آنها را دریافت و مطالعه کنند:

دستورالعمل  العمل اجرایی برنامه اشتغال فراگیر

شیوه نامه اشتغال فراگیر

شیوه نامه یارانه تسهیلات

رسته اولویت دار اشتغال فراگیر

و در بخش تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری موارد زیر عنوان شده است که مخاطبین می توانند آنها را دریافت و مطالعه کنند:

دستورالعمل و آیین نامه اشتغال روستایی و عشایری

تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به چه کسانی تعلق می گیرد ؟

بر طبق گفته مسئولین امر قطعاً کسانی از تسهیلات اشتغال بهره مند می شوند که قواعد و شرایط اعلامی در سامانه را رعایت کنند و توسط دستگاه اجرایی مرتبط با طرح اشتغال، کمیته فنی و موسسه عامل پرداخت کننده تایید شوند.

قابل توجه سرمایه گذاران، تولید کنندگان و کارخانه داران توجه کنند که  دریافت هر گونه وام و تسهیلات جهت رونق تولید منجمله؛ تسهیلات اشتغال و غیره حق مسلم شما است ولی با توجه به سخت گیری های موجود در ارائه یک چنین تسهیلاتی به جا است در احقاق این حق از تجارب موسسات کار آزموده مسلط به امور حقوقی و طرح توجیهی استفاده کنید.  ما در خدمت متقاضیان ثبت نام سامانه کارا و برخورداری از تسهیلات آن هستیم.

مدارک مورد نیاز و طرح توجیهی جهت ثبت نام وام در سامانه کارا

یکی از مدارک ثبت نام وام در سامانه کارا خلاصه طرح شما می باشد. در مرحله بعد چناچه طرح شما در کارگروه استان و شهرستان تصویب شد و به بانک معرفی بشوید، بانک یک طرح جامع تر از شما می خواد، جهت نگارش طرح توجیهی اخذ وام و تسهیلات کارا با ما تماس بگیرید.

2 دیدگاه در “ثبت نام وام در سامانه کارا

  1. برای طرح مورد نظر همکاری میخاییم.

    1. admin گفت:

      با سلام و عرض ادب
      سرکار خانم نبی زاده لطفا منظور خود از طرح را واضح تر بیان کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *