ثبت علامت، نام تجاری و برند

ثبت علامت، نام تجاری و برند (علامت تجاری چیست ؟) یکی از نکات مهم برای افرادی هست که می خواهند به طور جدی وارد دنیای کسب و کاری بشوند. بدون  ثبت علامت، نام تجاری و برند ، کسب و کار شما نام و عنوانی دارد که متعلق به شما نیست و این اصلاً موضوع قشنگی نیست؛ علاوه بر اینکه به جرم استفاده از عناوین مجعول می تواند شکایتی برای شما در پی داشته باشد.

ثبت علامت، نام تجاری و برند ابداً یک کار تفننی نیست و دلایل مختلف می تواند داشته باشد :

اولین دلیل ثبت علامت، نام تجاری و برند حمایت قانون از مالک آن می باشد.

دلیل دوم ثبت علامت، نام تجاری و برند رشد بازاریابی خود از طریق شناخته شدن است . بدون ثبت علامت، نام تجاری و برند شما صاحب کسب و کار گمنامی هستید.

دلایل بالا قانع کننده بودند اما من کاربرد مهم تری برای ثبت علامت، نام تجاری و برند سراغ دارم؛ شما ممکن است با ثبت علامت، نام تجاری و برند یک کسب کار عظیم لیکن بدون نیاز به هرگونه تولید و بازرگانی و خواباندن سرمایه برای خود را بیندازید.

ثبت علامت، نام تجاری و برند می تواند شما را صاحب یک کسب و کار عظیم کند می پرسید چگونه ؟

کافی است یک نام تجاری و یا برند ثبت کرده و پس از آن در معروف کردن آن از طرق مختلف منجمله شبکه های اجتماعی و یا اینترنت تلاش کنید. پس از آن وارد مذاکره با یک تولید کننده شوید و او را راضی کنید تا با برند شما به شما کالا و جنس تولید شده تحویل دهد لابد تا به حال متوجه بقیه ماجرا شده اید…

فراموش نکنید که اخذ جواز تاسیس پیش نیاز ثبت علامت، نام تجاری و برند می باشد ، همچنین ثبت علامت، نام تجاری و برند در طبقات مختلفی مانند زیر صورت می پذیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *