تور گرجستان

تور گرجستان امروز یکی از تور های پر طرف دار در بین مردم ایران است. گرجستان کشوری است بسیار زیبا و به طوری که در افسانه ها آمده است ابتدا قسمتی از بهشت بوده است که خداوند آن را به گرجی ها اعطاء کرده است.

تور گرجستان

تور گرجستان

 

گرجستان سرزمینی با طبیعت زیبا و مسحور کننده و پوشیده از جنگل هایی همانند شمال کشور خود ما است و از طرفی در سراسر خاکش دارای دریاچه ها و رود ها ی پر آب و عاری از هرگونه آلودگی و زلال می باشد. تور گرجستان می تواند شامل تور طبیعت گردی، تور مناطق شهری و تاریخی و تفریحات مختلف باشد.

بعید می دانم که کسی حتی به قصد گردشگری و نه اقامت وارد این کشور شده و چهره خیره کننده شهر تفلیس و باتومی خصوصاً در شب اعم از معماری زیبایی ساختمان ها که یکسره در شب نور پردازی شده رستوران هارقص گرجی، زنان گرجی در لباس های الوان و … پایبندش نکند.

تور گرجستان که آژانس های هواپیمایی هم از آن بی اطلاع هستند

اگر به یکی از دفاتر هواپیمایی یا آژانس های مسافرتی سری بزنید و از آنها طلب تور گرجستان کنید با یک سری پکیج هایی روبرو می شوید که احتمالاً شامل چند شب اقامت در تفلیس و یا باتومی با قیمت های مختلف است.

اینها همه خوب است  ولی من می گوییم تور گرجستان اینها نیست؛ بعید است که شما دریاچه های زیبای گرجستان و یا شهر های سیقناقی ( شهر عشاق ) ، و یا شهر برجمی را ندیده باشید و گرجستان را درک کرده باشید.

پس اگر به دنبال تور های خاص گرجستان هستید هم اکنون با ما تماس بگیرید. طرف های قرداد ما در گرجستان هماهنگی های لازم جهت بازدید از این کشور زیبا را برای شما فراهم می کند .

تور تفلیس

ممکن است منظور شما از تور گرجستان تور تفلیس باشد. تور گردشگری و مسافرتی تفلیس از متداول ترین تور های گرجستان می باشد؛ البته طبیعی هم هست تفلیس پایتخت گرجستان است و پایتخت همه کشورهای دنیا معمولاً مقصد اکثر توریست ها می باشد.

تور باتومی

تور باتومی مخصوص آن دسته از افرادی هست که شهر های ساحلی را می پسندند. دریایی سیاه ساحلی شگرف با قلوه سنگ های تراش خورده ساحلی و امواج خروشان پدید آورده که مسافران باتومی می توانند ساعت های بسیاری را در کنار آن گذرانده و با مشاهده طبیعت زیبای باتومی که از صخره های یک دست پوشیده از خزه سبز رنگ در مناطق کوهستانی و آبی دریا و درختان مختص مناطق گرمسیر در نوار ساحلی تشکیل شده است؛ خستگی جسم و جان را به در کنند.

شهر باتومی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *