اخذ رتبه و گرید پیمانکاری

اخذ رتبه و گرید پیمانکاری جهت انجام پروژه های سازمان های دولتی یک مدرک مورد نیاز می باشد. همچنین اخذ رتبه و گرید پیمانکاری یکی از ملزومات شرکت در مناقصات دولتی می باشد.

طبق قانون سازمان مدیریت و برنامه ریزی سابق (معاونت فنی و عمران استانداری فعلی) شرکت ها را به دو گروه مشاور و پیمانکار تقسیم بندی نموده و برای شرکت های پیمانکاری رتبه ۵ و ۴ و ۳ و ۲ و ۱ تعریف می نماید که در واقع ۵ پائین ترین و ۱ بالاترین رتبه محسوب می شود.

در واقع اخذ رتبه و گرید پیمانکاری یک شاخص کیفی و کمی برای سنجش میزان نیرو های فنی و مهندسی شرکت و سقف مالی پروژه های آن شرکت می باشد که نهایتا تصیمیم به واگذاری پروژه به آن شرکت را تسهیل می کند.

جهت اخذ رتبه و گرید پیمانکاری لازم است مدارکی فراهم شود و همچنین مهندس یا مهندسینی در شاخه مرتبط با رشته ای که قرار است اخذ رتبه و گرید پیمانکاری در آن انجام شود می بایست در هیئت مدیره شرکت بوده باشند و یا افزوده شوند.

اخذ رتبه و گرید پیمانکاری در رشته های  ۱-ساختمان وابنیه۲- راه و ترابری۳- صنعت و معدن۴- تاسیسات و تجهیزات۵- کشاورزی۶-آب۷- مرمت آثار باستانی۸- کاوش های زمینی۹- ارتباطات۱۰-نفت و گاز۱۱- نیرو انجام شود.

جهت اخذ رتبه و گرید پیمانکاری و ثبت نام ساجات خود با ما تماس بگیرید.

1 دیدگاه در “اخذ رتبه و گرید پیمانکاری

  1. مناقصه گفت:

    با تشکر از اطلاعات که قرار دادید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *