اخذ جواز ساخت در اصفهان

اخذ جواز ساخت در اصفهان چگونه انجام می شود:

اگر قصد ساخت یک آپارتمان شیک در اصفهان را دارید؛ مثلاً قصد دارید که خانه قدیمی و کلنگی خود در اصفهان را کوبیده و مجموعه آپارتمان نوسازی بسازید، نیاز به جواز ساخت دارید. وکلای ما در موسسه حقوقی فرا داد گسترفربد سپاهان می توانند مراحل صفر تا صد این کار را برای شما به خوبی انجام دهند.

اخذ جواز ساخت در کوتاهترین زمان ممکن

مراحل اخذ جواز ساخت در اصفهان چیست ؟

۱- مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک اصفهان

در گذشته برای اخذ جواز ساخت در شهری مانند اصفهان می بایست به شهرداری مراجعه می کردید لیکن در حال حاضر شروع مراحل اخذ جواز ساخت در اصفهان یا شهر های دیگر از دفاتر خدمات الکترونیک می باشد .

در مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک لازم است که مالک و کارت شناسایی و یا وکیل وی حاضر شود و پس از تشکیل پرونده، ناظر دفتر خدمات با بازدید از ملک یاد شده گزارش اولیه ای تنظیم می کند.

۲- بازدید از ملک

در این مرحله از صدور جواز ساخت طی بازدیدی از ملک شما مواردی مانند ابعاد ملک و عرض گذر یادداشت شده و وارد مرحله بعد می شوید.

۳- طرح تفضیلی

گزارش ناظر دفتر خدماتی در این مرحله به اداری تفضیلی می رود تا تعیین شود که ملک شما در کدام پهنه شهری قرارداد مثلا در پهنه مسکونی قرار دارد یا تجاری-اداری.

در این بخش ممکن است که به دلیل قرار گرفتن ملک در طرح شهری اجازه ساخت نداشته باشید.

۴-بر و کف

در این مرحله از اخذ جواز ساخت ابعاد جدید ملک شما را تعیین می کنند.

۵-طراحی نقشه ها

پس از دستور صدور نقشه وارد مرحله تهیه نقشه های ساختمان جدید خود می شوید؛ نقشه های این مرحله باید متراژ مفید هر طبقه، نورگیری، تعداد طبقات و ابعاد ساختمان را در بر داشته باشد. کسری پارکینگ یکی از مهم ترین علل برگشت خوردن نقشه ها و معطلی در کار در این مرحله از اخذ جواز ساخت است است.

طراحی مدرن آپارتمان

جهت تهیه نقشه های ساختمانی خود کافی است  به شرکت جهان پیوند آریا مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *